„Real“ krepšininkai svečiuose 84:77 (25:17, 21:23, 20:24, 18:18) įveikė Berlyno ALBA (6-13) pasipriešinimą ir nutraukė vokiečių trijų pergalių iš eilės seriją.

Rungtynių pradžioje dominavę ispanai dar iki pertraukos triuškino varžovus 39:21, tačiau po pertraukos šeimininkai atsitiesė ir kibo varžovams į atlapus.

Vokietijos sostinės klubas ketvirtojo kėlinio pradžioje prisivijo 64:66, tačiau Džanano Musa taiklūs metimai padėjo „Real“ vėl atsiplėšti ir užsitikrinti pergalę.

„Real“: Džananas Musa 15, Fabienas Causeras ir Mario Hezonja po 11, Petras Cornelie 8, Nigelas Williamsas-Gossas ir Guerschonas Yabusele po 7.

ALBA: Jaleenas Smithas 22, Tamiras Blattas 12, Maodo Lo 10, Christas Koumadje 9 (6 atk. kam.).

Tuo metu „Olympiakos“ mačo pabaigoje atlaikė Bolonijos „Virtus“ (8-11) šturmą ir šventė pergalę 85:83 (22:22, 20:16, 21:15, 22:30).

Graikijos ekipa ilgai kontroliavo žaidimą ir dviženklį pranašumą (63:53) išlaikė iki ketvirtojo kėlinio pabaigos. Vis dėlto lemiamu metu italai pakilo į šturmą.

Tornike Šengelija užsivedė, o „Virtus“ spurtavo 17:6 ir išsiveržė į priekį 70:69. Paskutinėmis minutėmis abi komandos keitėsi taikliais metimais, o galiausiai šeimininkų padėtį sukomplikavo Milošas Teodosičius.

Po Ismaelio Bako dvitaškio (77:80) M. Tedosičius buvo nubaustas technine pražanga, o po dar keturių graikų taškų (80:84), galutinai „Virtus“ viltis sudaužė antroji M. Teodosičiaus techninė pražanga ir jo išvarymas.

Nepaisant to, „Virtus“ paskutinėmis sekundėmis dar turėjo šansą išsigelbėti, tačiau sėkmingos lemiamos atakos suregzsti nesugebėjo, todėl teko susitaikyti su pralaimėjimu.

„Virtus“: Milošas Teodosičius 21, Semi Ojeleye 13, Tornike Shengelia 11 (5 atk. kam.), Jordanas Mickey ir Ismaelis Bako (5 atk. kam.) po 8.

„Olympiakos“: Aleksandras Vezenkovas 21, Shaquielle’as McKissicas 21, Kostas Papanikolaou 17, Thomasas Walkupas 8.