Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (3-11) savo arenoje 75:76 (24:17, 13:22, 22:16, 16:21) krito prieš „Šiaulius“ (8-7).

Pirmajame kėlinyje impulsą šeimininkams suteikė Julius Jucikas, pelnęs devynis taškus ir leidęs atsiplėšti 24:17. Vis dėlto antrasis ketvirtis jau priklausė svečių aukštaūgiams – Paulius Danusevičius ir Jonas Zohore iki ilgosios pertraukos persvėrė rezultatą (39:37).

Trečiajame kėlinyje dažnai keitėsi laiminti komanda, o J. Juciko nesportinė pražanga leido Eimantui Stankevičiui skirtumą vėl sumenkinti iki minimalaus (53:54). Corey Allenas į tai atsakė tritaškiu, Martynas Pacevičius pridėjo baudų metimus – 57:53.

Ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtu 10:0, tačiau rungtynių nulaužti jiems neleido C. Alleno dvitaškis su Antino Jacksono pražanga, o Rihardas Kuksikas tritaškiu lygino rezultatą – 65:65.

Likus minutei J. Jucikas sugebėjo pelnyti du taškus su nesportine J. Zohore pražanga, tačiau lemiamą žodį rungtynėse tarė Kyle'as Mangasas, tritaškiu persvėręs rezultatą – 76:75. „Pieno žvaigždės“ dar turėjo šansą išsigelbėti, bet jų ataka buvo nevaisinga.

„Šiauliai“ rungtynėse vertėsi be Donato Sabeckio, kurį sustabdė šlaunies raumens trauma, o „Pieno žvaigždės“ galėjo džiaugtis solidžiu papildymu.

Jau septintojo „Betsafe-LKL“ klubo marškinėlius pasimatavęs J. Jucikas debiutinėse rungtynėse per 20 minučių pelnė 18 taškų (7/8 dvitaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, 3 sykius prasižengė, 5 kartus suklydo ir surinko 18 naudingumo balų.

Tuo tarpu kitas komandą sezono eigoje papildęs žaidėjas Jaredas Cunninghamas neranda savo vietos komandoje ir per 9 minutes surinko -4 naudingumo balus.

„Pieno žvaigždės“ krito suklydusios net 27 kartus. Tiesa, 22 kamuolius prarado ir šiauliečiai.

Išskirtiniu pasirodymu nugalėtojų gretose pasižymėjo A. Jacksonas. Amerikietis per 32 minutes prametė visus šešis savo metimus, 4 kartus prasižengė ir 6 sykius suklydo, tačiau lemiamoje atakoje atliko 12-ąjį rezultatyvų perdavimą.

Pasvalio ekipa pralaimėjo jau aštuntąjį kartą paeiliui ir „Betsafe-LKL“ triumfavusi nėra nuo spalio 23-osios

„Šiauliai“: Kyle'as Mangasas 18 (5 atk. kam.), Jonas Zohore 17 (7/11 dvitaškių, 10 atk. kam., 3 per. kam.), Paulius Danusevičius 13 (6 atk. kam.), Arminas Urbutis 11, Martynas Varnas (5 klaidos) ir Danielis Baslykas po 7, Antino Jacksonas 0 (0/6 metimų, 12 rez. perd., 6 klaidos, 3 per. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Rihardas Kuksikas (6/7 tritaškių) ir Julius Jucikas (7/8 dvitaškių, 5 klaidos) po 18, Corey Allenas 14 (11 rez. perd., 5 klaidos), Justas Furmanavičius ir Ignas Vaitkus (6 atk. kam.) po 7, Martynas Pacevičius 6 (4 atk. kam., 4 klaidos).