Atėnuose „Panathinaikos“ po trijų kėlinių turėjo 21 taško persvarą (65:44), bet baigiantis ketvirtam kėliniui komandas skyrė vos taškas – 70:69. Visgi Parisas Lee dviem baudų metimais padidino persvarą iki 3 taškų (72:69) ir PAO pergalės nebepaleido.

Naudingai rungtyniavęs A. Gudaitis per 26 minutes pelnė 10 taškų (4/6 dvit., 2/7 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, perėmė kamuolį, išprovokavo 6 pražangas, kartą suklydo, 3 sykius pažeidė taisykles ir surinko 21 naudingumo balą. M. Grigonis rungtynėms nebuvo registruotas.

PAO ekipai P. Lee pelnė 20 taškų, Nate’as Woltersas pridėjo 12.

Pralaimėjusiems Sylvainas Francisko pelnė 18 taškų.

Tuo metu A. Kulboka tapo rezultatyviausiu „Promitheas“ ir „Aris“ rungtynių žaidėju. 25-erių krepšininkas per 34 minutes surinko 18 taškų (5/8 dvit., 1/7 trit., 5/6 baud.) ir atkovojo 9 kamuolius.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 15 taškų pelnęs Vassilis Toliopoulos.