Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namie 75:83 (15:26, 24:16, 18:18, 18:23) krito prieš Bolonijos „Virtus“ (8-9) krepšininkus.

Rokas Jokubaitis žaidė blankiai – lietuvis per 10 minučių taškų nepelnė (0/3 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 2 naudingumo balus.

„Barca“ jau rungtynių pradžioje paleido svečius į priekį 10:21, ir nors po pertraukos pavyko persverti rezultatą 53:51, italai netrukus susigrąžino iniciatyvą ir vėl atsiplėšė 64:57.

Į šturmą pakilę šeimininkai sugebėjo prisivyti 70:73, bet lemiamu metu „Virtus“ ekipa surengė spurtą 9:0 ir atitolusi 82:70 užsitikrino pergalę.

Prieš Kalėdas katalonai svečiuose 83:84 nusileido „Valencia“ klubui, o metus baigė pergale per pratęsimą išvykoje 99:94 prieš Belgrado „Crvena Zvezda“.

Kitą savaitę Š. Jasikevičiaus kariauna varžysis su Stambulo „Anadolu Efes“ ir Vitorijos „Baskonia“.

„Barcelona“: Janas Vesely 12, Oscaras Da Silva, Nicolas Laprovittola (10 rez. perd.) ir Kyle‘as Kuričius po 11, Alexas Abrinesas ir Nikola Mirotičius po 9.

„Virtus“: Gabrielis Lundbergas 20, Semi Ojeleye 14, Mam Jaiteh 10, Ismaelis Bako ir Milošas Teodosičius (6 rez. perd.) po 8, Jordanas Mickey 6.