Vokietijos sostinėje ALBA krepšininkai svečius iš Ispanijos kiek netikėtai palaužė 85:84 (27:20, 27:28, 23:19, 8:17) ir taip nutraukė jų šešių pergalių iš eilės Eurolygoje seriją.

R. Giedraitis prieš buvusią komandą per 21 minutę pelnė 10 taškų (2/2 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimuis ir surinko 17 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis baskams per 21 minutę surinko 6 taškus (0/1 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), 6 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, rezultatyvų perdavimą ir 14 naudingumo balų.

Solidus lietuvių žaidimas nuo problemų negelbėjo. Daugiau tritaškių nei dvitaškių (14-13) pataikę baskai jau pirmajame kėlinyje atsiliko 14:25.

Nors „Baskonia“ vėliau kiek priartėjo, po pertraukos ALBA atstatė dviženklę persvarą 66:56, o prasidėjus lemiam ketvirčiui vokiečiai buvo priekyje 80:70.

„Baskonia“ kilo į lemiamą šturmą ir išsiveržė į priekį 81:80, tačiau paskutinį žodį tarė ALBA. Maodo Lo priešpaskutinę minutę smeigė pergalingą tritaškį (85:84), rezultatą persverti galėję baskų metimai skriejo pro šalį, o paskutinėmis sekundėmis šeimininkus išgelbėjo blokas.

Berlyno klubą į pergalę su 18 taškų vedė Jaleenas Smithas. Vitorijos ekipoje su 19 taškų, 5 rezultatyviais perdavimais ir 5 atkovotais kamuoliais išsiskyrė Pierria Henry.