Baskai svečiuose 95:84 (25:20, 16:18, 30:20, 24:26) pranoko Granados „Coviran“ (5-9) ekipą.

Per pirmus du kėlinius tik 1 tritaškį iš 13-os pataikę baskai po didžiosios pertraukos užsikūrė ir per likusius du ketvirčius suleido net 10 tolimų šūvių bei pergalingai finišavo.

Turnyro lentelėje jie pavijo pirmaujančius „Barcelonos“ ir Madrido „Real“ klubus bei užsitikrino vietą Ispanijos Karaliaus taurės turnyre Badalonoje, kuriame kausis septynios pajėgiausias ACB lygos atstovės ir šeimininkų komanda.

Nugalėtojams Markusas Howardas parūpino net 32 taškus (5/7 dvitaškiai, 7/13 tritaškiai, 1/2 bauda). Matthew Costello pridėjo 14 taškų.

Rokas Giedraitis šį kartą registruotas dvikova nebuvo, o nuo atsarginių suolo kilęs Tadas Sedekerskis per 20 minučių sumetė 6 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškių, 2/3 baudos), sugriebė 7 atšokusius kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Jau ketvirtadienį „Baskonia“ viešės Vokietijoje, kur susitiks su Berlyno ALBA.