„Real“ pirmajame kėlinyje mėgino perimti iniciatyvą, tačiau svečius sėkmingai stabdė Rokas Giedraitis. Lietuvis per 8 min. pelnė 9 taškus.

Savų sirgalių palaikomi Joano Penarroyos auklėtiniai „sprogo“ antrajame ketvirtyje, kai surengė spurtą 21:2 ir įgijo dviženklę persvarą. Šio spurto iniciatorius ir vykdytojas buvo Marcusas Howardas, pirmoje dvikovos dalyje surinkęs 21 tašką ir padėjęs padidinti skirtumą net iki 19 taškų (59:40).

Po didžiosios pertraukos „Real“ atsikratė nokdauno pasekmių ir perėmė iniciatyvą – per trečią kėlinį Walterio Tavareso traukiami los blancos priartėjo iki 4 taškų bei atkūrė intrigą (73:69).

Vis dėlto Vitorijos komanda sugebėjo atlaikyti svečių šturmą ir iškovojo dar vieną tvirtą pergalę turnyre.

R. Giedraitis tapo naudingiausiu rungtynių žaidėju. Jis nugalėtojams per 30 min. pelnė 21 tašką (4/6 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus.

Jo bendraklubis Tadas Sedekerskis per 13 min. pelnė 2 taškus (1/1dvitaškiai), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 4 naudingumo balus.

Baskonia“: Marcusas Howardas 28, Rokas Giedraitis 21, Daulton Hommesas ir Matthew Costello po 12, Pierria Henry 10, Vanja Marinkovičius 3, Darius Thompsonas, Stevenas Enochas ir Tadas Sedekerskis po 2.

Real“: Gabrielis Deckas 17, Nigelis Williams-Gossas 16, Walteris Tavaresas 15 (12 atk.k.), Petras Cornelie 9.

Naujuosius metus „Baskonia“ pradės sausio 5 dienos Eurolygos rungtynėmis svečiuose su Berlyno ALBA, o „Real“ namie sausio 6 dieną susigrums su Tel Avivo „Maccabi“.