Domantas Sabonis praėjusį penktadienį patyrė dešinės rankos nykščio traumą ir praleido antradienio dvikovą su „Nuggets“.

Trečiadienį ant parketo grįžęs D. Sabonis sužaidė rezultatyviausias šiame sezone rungtynes: per 38 minutes pelnė 31 tašką (10/16 dvit., 2/2 trit., 5/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo varžovo metimą, dukart suklydo ir prasižengė 5 kartus.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė Malikas Monkas – 33 taškai, 31 tašką taip pat pelnė ir DeAronas Foxas.

Svečių gretose Nikola Jokičius pelnė 40 taškų (15/21 dvit., 10/10 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Trečio kėlinio pabaigoje „Kings“ atsiliko 19 taškų (81:100), tačiau demonstravo kovingumą ir prieš pat lemiamo kėlinio pradžią deficitą sumažino iki 11 taškų (94:105).

Pirmosios ketvirto kėlinio minutės nieko blogo svečiams nežadėjo, likus 7 min. „Nuggets“ dar turėjo dviženklę persvarą (112:101). „Kings“ surengė spurtą 9:0 ir beveik pavijo varžovus (112:110).

Likus 2:21 min. „Nuggets“ turėjo 4-ių taškų persvarą (122:118), DeArono Foxo ir M. Monko dvitaškiai leido pagaliau išlyginti rezultatą.

N. Jokičius galėjo išplėšti pergalę, tačiau jo dvitaškis iš vidutinio nuotolio per iškeltas D. Sabonio rankas tikslo nepasiekė (126:126) ir šeimininkai turėjo 5 sekundes savo paskutinei atakai.

Po minutės pertraukėlės prieš dėti į krepšį susiruošusį M. Monką prasižengė Kentaviousas Caldwell-Pope'as. M. Monkas prametė pirmą, pataikė antrą metimą, kuris ir išplėšė pergalę „Kings“ ekipai – 127:126.

Per likusias 0,7 sek. N. Jokičius spėjo išmesti tolimą metimą, tačiau kamuolys nė nelietė lanko. Sakramente nutrūko penkių paeiliui „Nuggets“ pergalių serija. Denverio ekipa vertėsi be Jamalo Murray, Aarono Gordono ir Bruce'o Browno.

„Kings“: Malikas Monkas 33, Domantas Sabonis ir DeAronas Foxas po 31, Harrisonas Barnesas 8 taškai.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 40, Bonesas Hylandas 20, Michaelis Porteris 19, Zeke Nnaji 14 taškų.

„Nuggets“ ir „Pelicans“ pirmauja Vakarų konferencijoje, „Kings“ užima 6-ą vietą. Artimiausias rungtynes Sakramento klubas žais namuose prieš Jutos „Jazz“.