Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 83:84 (20:20, 18:21, 21:21, 24:22) neatsilaikė prieš Valensijos „Basket“ (7-8) klubą.

Katalonai ketvirto kėlinio pabaigoje atsiliko 10 taškų skirtumu (69:79), bet stebuklingai sugebėjo atkurti intrigą. Tiesa, Valensijos atstovai visgi pergalės iš savo rankų neišleido.

Jiems Jasielis Rivero sumetė 16, Bojanas Dubljevičius – 14, o Jaredas Harperis – 11 taškų.

„Barcos“ gretose karjeros mačą sužaidė Nicolas Laprovittola, kurio sąskaitoje – 28 taškai (6/11 tritaškiai), 7 rezultatyvūs perdavimai ir 31 naudingumo balas.

14 taškų atseikėjo Janas Vesely, 11 – Nikola Mirotičius (1/8 tritaškis), 10 – Kyle'as Kuričius.

Tik 3 minutes aikštelėje praleidęs Rokas Jokubaitis pasižymėjo 1 tašku (0/1 dvitaškių, 1/2 bauda).

Tuo metu „Monaco“ taip pat išvykoje 71:79 (21:24, 26:10, 15:17, 9:28) nusileido Milano „Olimpiai“ (5-10).

Monakiečiai trečiame kėlinyje buvo įgiję solidžią 17 taškų persvarą (56:39), tačiau lemiamame ketvirtyje subyrėjo, prasileido baigiamąją atkarpą net 1:21 ir pralaimėjo.

Milaniečiams 23 taškus parūpino Billy Baronas, įskraidinęs 6 tritaškius iš 10-ies.

„Olimpia“, kuriai šiose rungtynėse vadovavo ne susirgęs Ettore Messina, o jo asistentas, trečio kėlinio pabaigoje neteko ir Kyle'o Hineso – šiam buvo skirtos dvi techninės pražangos.

Svečiams Mike'as Jamesas sukaupė 24, o Elie Okobo – 16 taškų.

Donatas Motiejūnas per 23 minutes surinko 9 taškus (3/6 dvitaškiai, 3/6 baudos) ir sugriebė 6 atšokusius kamuolius.

Primename, kad kitą ketvirtadienį „Monaco“ savo aikštėje priims Kauno „Žalgirį“ (8-7).