„Dvigubą“ Eurolygos savaitę Šarūnas Jasikevičius ir jo treniruojama „Barcelona“ užbaigė nelengva pergale namie prieš Atėnų „Panathinaikos“ – 74:68 (28:12, 15:18, 19:21, 12:17).

Katalonai pirmavo visas rungtynes, tačiau ketvirtajame kėlinyje vos neprisižaidė – „Panathinaikos“ sumažino atsilikimą iki 1 taško (69:68) ir netgi galėjo persverti rezultatą, tačiau paskutines minutes „Barcelona“ visgi sužaidė sėkmingiau.

Rezultatyviausias „Barcelonos“ gretose buvo Janas Vesely su 15 taškų. Nikola Mirotičius pridėjo 14, o Tomašas Satoransky – 13 taškų.

Rokas Jokubaitis per 13 min. surinko 3 taškus (1/1 trit., 0/2 baud.), atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 1 kartą suklydo.

„Panathinaikos“ ekipai Dwayne'as Baconas pelnė 19 taškų, tačiau jo pataikymo procentas iš žaidimo buvo labai žemas. Amerikietis realizavo 5 iš 12 dvitaškių, prametė visus 7 tolimus metimus ir reabilitavosi tik mesdamas baudas (9/10).

Artūras Gudaitis per 14 min. pridėjo 10 taškų (5/6 dvit.), sugriebė 3 atšokusius kamuolius ir surinko 10 efektyvumo balų.

Savo ruožtu „Monaco“ taip pat turėjo nemažai vargo ketvirtame kėlinyje, bet namie vargais negalais palaužė turnyro autsaiderių Berlyno ALBA krepšininkų pranašumą – 92:89 (28:25, 24:19, 20:21, 20:24).

Pergalę šeimininkams tritaškiu paskutinę sekundę išplėšė Elie Okobo. Tai apskritai buvo pats paskutinis 14-ojo Eurolygos turo metimas, Lietuvos laiku į krepšį įskriejęs prieš pat vidurnaktį.

Monako ekipą į priekį vedė 17 taškų surinkęs Alpha Diallo. Jaronas Blossomgame'as pridėjo 13 taškų.

Donatas Motiejūnas nugalėtojams per 20 min. pelnė 10 taškų (4/5 dvit., 0/1 trit., 2/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius, 2 kartus suklydo ir surinko 14 efektyvumo balų.

ALBA ekipai Maodo Lo surinko 14, o Benas Lammersas – 12 taškų.

Kiti rezultatai

Belgrado „Partizan“ – Stambulo „Anadolu Efes“ 82:79 (14:10, 14:27, 25:17, 29:25).

Bolonijos „Virtus“ – Tel Avivo „Maccabi“ 78:73 (20:16, 24:25, 13:19, 21:13).