„Climamio“ krepšininkus turnyrinės lentelės viršuje pavijo Trevizo „Benetton“ klubas. Jis sekmadienį išvykoje net po dviejų pratęsimų 96:89 (23:19, 13:21, 22:16, 18:20, 5:5, 15:8) įveikė Emilijos Redžo „Bipop Carire“.

Antrojo pratęsimo pabaigoje šeimininkai pirmavo 89:86, tačiau tuomet Mattas Santangelo pataikė iš toli, 4 taškus iš eilės pelnė Marcusas Goree ir palaužti oponentai buvo priversti pripažinti „Benetton“ pranašumą.

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Ramūnas Šiškauskas. Jis per 38 minutes pelnė 25 taškus (8/11 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 10, perėmė 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei po 3 kartus prasižengė ir suklydo.

„Bipop Carire“: Terrellas McIntyre'as 26 taškai, Ricky Minardas 15, Joey Beardas 14, Benjaminas Ortneris 12.

„Benetton“: Ramūnas Šiškauskas 25 (10 atk. kam., 5 per. kam.), Marcusas Goree 15 (9 atk. kam.), Nikos Zisis 14, Matteo Soragna 11, Marco Mordente ir Drew Nicholasas po 10.

Pratęsimo prireikė ir Kantu mieste, kur namie žaidusi „Vertical Vision“ 91:94 (19:28, 27:15, 22:24, 12:13, 11:14) nusileido Sienos „Montepaschi“ ekipai, kurią į priekį vedė Rimantas Kaukėnas.

Pratęsimo pabaigoje Justinas Hamiltonas pataikė iš tritaškio zonos ir išplėšė pergalę MdP klubui.

Nugalėtojų gretose sėkmingai žaidė R.Kaukėnas. Jis per 43 minutes įmetė 23 taškus (5/9 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 7/9 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

Aikštėje vos 3 minutes praleidęs Mindaugas Žukauskas surinko 2 taškus (1/1 dvitaškio) ir kartą perėmė kamuolį bei sykį prasižengė.

„Vertical Vision“: Doremusas Bennermannas 21, Kebu Stewartas 19 (19 atk. kam.), Andrea Michelori 18, Phillipas Jonesas 12.

„Montepaschi“: Rimantas Kaukėnas 23, Justinas Hamiltonas 19, Jamelis Thomasas 17, Andrea Pecile 13, Shaunas Stonerookas 11.

Iš turnyrinės lentelės dugno kyla ir Kapo d'Orlando „Upea“ ekipa. Ji namie 87:85 (23:21, 22:22, 21:20, 21:22) nugalėjo Kalabrijos Redžo „Viola“ krepšininkus.

Rungtynių pabaigoje Vasco Evtimovas pataikė du baudos metimus iš keturių ir leido „Upea“ ekipai atitrūkti 2 taškais. Paskutinei atakai surengti varžovams pritrūko laiko.

Ne itin sėkmingai dvikova susiklostė „Upea“ lietuviui Virginijui Praškevičiui. Jis per 17 minučių pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/4 tritaškių), perėmė kamuolį ir kartą prasižengė.

„Upea“: Keithas Carteris 21, Marque Perry 15, Vasco Evtimovas 12 (17 atk. kam.), Vincenzo Esposito 11.

„Viola“: Vincentas Yarbroughas 24, Aleksandras Čapinas 20, Jelani McCoy 16, A.J.Guytonas 14.

Turnyrinė lentelė: (Vieta, komanda, žaista, pergalės, pralaimėjimai)