Dimitrio Itoudžio sugrįžimas į gimtąją šalį buvo paženklintas „Fenerbahče“ krachu. Svečiai rungtynes faktiškai pralaimėjo jau per pirmąjį kėlinį, per kurį leido „Olympiakos“ susikrauti 20 taškų pranašumą.

„Olympiakos“ komandai, kuri pagal bendrą naudingumo koeficientą varžovus pranoko 125-42, 21 tašką ir 27 efektyvumo balus surinko Aleksandras Vezenkovas.

Po 12 taškų pridėjo Giannoulis Larentzakis ir Alecas Petersas, 11 – Moustapha Fallas.

Stambulo ekipos gretose 13 taškų surinko Carsenas Edwardsas, 11 – Ismetas Akpinaras, 10 – Nickas Calathesas. „Fenerbahče“ prarado net 25 kamuolius.

Kiti rezultatai

Vilerbano ASVEL – Belgrado „Partizan“ 91:87 (25:25, 22:23, 26:18, 18:21)

ASVEL ekipai 32 taškus pelnė ir 30 efektyvumo balų surinko pastaruoju metu vis įspūdingesnę sportinę formą demonstruojantis Nando De Colo. „Partizan“ ekipoje su 26 taškais ir 35 efektyvumo balais išsiskyrė Dante Exumas.

Miuncheno „Bayern“ – Madrido „Real“ 64:68 (22:21, 17:21, 11:12, 14:14)

„Real“ ekipai, kuri ketvirtadienį Kaune egzaminuos „Žalgirį“, 14 taškų pelnė ir 8 kamuolius atkovojo Walteris Tavaresas.

Milano „Olimpia Armani” – Tel Avivo „Maccabi” 71:77 (21:21, 19:11, 19:27, 12:18)

Milano ekipa pralaimėjo devintą sykį paeiliui ir išlieka Eurolygos turnyro lentelės dugne.

Valensijos „Basket” – Atėnų „Panathinaikos“ 94:91, po pratęsimo (20:26, 24:15, 26:22, 14:21, 10:7)

Itin užsitęsusiose rungtynėse laimėtojai paaiškėjo tik po papildomų 5 min. Bojanas Dubljevičius šeimininkus tempė į pergalę su 23 taškais, po keturių laimėtų mačų paeiliui suklupusią „Panathinaikos“ ekipą į priekį vedė 22 taškus surinkęs Dwayne'as Baconas. Artūras Gudaitis per 17 min. pridėjo 6 taškus (2/4 dvit., 2/4 baud.) ir atkovojo 1 kamuolį.