Snaiperis. 32-ejų Laurynas Kaveckis pergalingose rungtynėse su Vilkaviškio „Perlu“ atkartojo asmeninį tritaškių rekordą. Nė vieno tolimo metimo neprametęs 190 cm ūgio gynėjas susmeigė net 8 iš 8 tritaškių.

Iki šiol geriausias „7bet-NKL“ sezono pasirodymas buvo 6 tritaškiai, kurios atliko „Vyčio-VDU“ žaidėjas Titas Januševičius ir Vilniaus „Steko“ gynėjas Tadas Rinkūnas.

Nesugriaunami namai. „Telšiai“ praėjusią savaitę iškovojo dešimtąją namų pergalę iš eilės. Telšiškiai iki šiol dar nėra pralaimėję nė vienerių rungtynių savo žiūrovų akivaizdoje.

Tuo metu svečiuose jie yra patyrę pralaimėjimus Kaune („Žalgiris-2“), Šakiuose („Vytis-VDU“) ir Garliavoje („Atletas“).

Atsisveikinimas pajūryje. Palangos „Kuršiai“ oficialiai paskelbė, kad išsiskyrė komandos ir Reggie Clarko keliai.

Šį sezoną į Palangą atvykęs 24-erių amerikietis spėjo sužaisti 17 rungtynių „7bet-NKL“ pirmenybėse.

178 cm ūgio gynėjas per 18 minučių vidutiniškai pelnė po 9,5 taško, atkovojo 3 kamuolius, atliko 2,9 rezultatyvaus perdavimo, perėmė kamuolį bei rinko 8,7 naudingumo balo.

Rokiruotės. Vilniaus „Rytas-2“ iš Prienų „Labas GAS“ susigrąžino Arną Adomavičių, o Mažeikių „M Basket“ pasipildė Jokūbu Rubinu, kurį paskolino „Šiauliai“.

Tuo metu prie „Kretingos-VR Servisas“ komandos prisijungė legionierius Oleksandras Misiatsas, o Modestas Žaunieriūnas iš Kauno r. „Atleto“ persikėlė į Vilkaviškio „Perlą“.

Pareiškimas. Skambią pergalę iškovojo „Vytis-VDU“. Eriko Kučiausko auklėtiniai 75:69 įveikė Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkus, kuriems tai buvo vos antrasis pralaimėjimas šiame sezone.

„Vyčio-VDU“ ekipos gretose išsiskyrė Titas Januševičius, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 26 taškai (3/4 dvit., 4/9 trit., 8/10 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 30 naudingumo balų.

Nutraukta serija. Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ nutraukė keturių pralaimėjimų seriją.

Oskaras Pleikys pelnė 22 taškus (7/14 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 31 naudingumo balą, o jo vedami klaipėdiečiai 77:63 įveikė „Šilutę“.

Paskutinių sekundžių trileris. Kauno r. „Atletas“ 68:67 įtemptoje dramoje nukovė „Telšius“.

Likus 42 sekundėms iki mačo pabaigos „Atletas“ turėjo 7 taškų pranašumą (68:61), tačiau žemaičiai nepasidavė: atsakė spurtu 6:0 ir po Ernesto Bružo baudų likus 15 sekundžių sumažino skirtumą iki minimalaus (68:67).

Netrukus Tomas Kuzminskas suklydo ir „Telšiai“ turėjo dvi progas išplėšti pergalę, tačiau abu Mindaugo Norkaus dvitaškiai skriejo pro šalį.

Pratęsimas. Tadas Rinkūnas išplėšė Vilniaus „Stekui“ pratęsimą, tačiau jo atstovaujamas klubas 80:84 per pridėtą laiką krito prieš „Vytį-VDU“.

Pratęsimo pradžioje Karolis Kokoška pelnė 7 taškus paeiliui, tačiau T. Rinkūnas atsakė tritaškiu ir dvitaškiu (74:76). Netrukus Augustinas Mikštas ir Ernestas Jonkus vėl padidino „Vyčio-VDU“ pranašumą (81:74), kurio vilniečiams nebepavyko panaikinti.

Sugrįžimas. Nuo lapkričio 17 d. dėl traumos nerungtyniavęs Deividas Anužis sugrįžo ant parketo.

Pergalingose rungtynėse „Šilutės“ gynėjas per 27 minutes pelnė 15 taškų (0/2 dvit., 5/7 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 15 naudingumo balų.

„Šilutė“ 82:77 nugalėjo Vilniaus „Rytą-2“.

Sezono mačas. Artūras Jomantas surengė rezultatyviausią sezono pasirodymą – pelnė 26 taškus (8/14 dvit., 3/7 trit., 1/1 baud), tačiau jo traukiama Mažeikių „M Basket“ 61:78 nusileido Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“.