Žalgiriečiai ir vėl startavo slogiai, nesulaikė Vasilijės Micičiaus ir Rodrigue'o Beauboiso bei jau pirmame kėlinyje atsiliko dviženkliu skirtumu – 8:19. Tačiau sėkmingai nuo suolo pakilęs Tyleris Cavanugh ir sulig antrojo kėlinio sirena pataikęs Dovydas Giedraitis išlygino rezultatą – 33:33.

Po didžiosios pertraukos tritaškiais prapliupę svečiai susikrovė net 15 taškų persvarą – 48:63. Bet tai dar nebuvo pabaiga: ketvirtame kėlinyje „Anadolu Efes“ pranašumas nebekėlė jokių abejonių ir perkopė 20 taškų ribą bei tapo triuškinamu.

Fantastiškai atakavę svečiai iš Stambulo įskraidino net 17 tolimų metimų (17/29, 59 proc.), kai kauniečiai pataikė viso labo 4-is bandymus iš 20-ies (20 proc.).

„Žalgirio“ gretose ryškiau išsiskyrė tik Tyleris Cavanaugh su 15 taškų (4/6 dvitaškiai, 1/4 tritaškis, 4/5 baudos), 8 atkovotais kamuoliais ir 21 naudingumo balu.

Rungtynės:

Kauno „Žalgiris“ – Stambulo „Anadolu Efes“ 60:86 (19:25, 14:8, 15:30, 12:23).

„Žalgiris“: Tyleris Cavanaugh 15 (8 atk. kam.), Edgaras Ulanovas (6 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Ignas Brazdeikis po 9, Rolandas Šmitas 8 (5 atk. kam.), Arnas Butkevičius 7, Kevarriusas Hayesas, Keenanas Evansas (0/4 tritaškiai, 5 rez. perd.) ir Dovydas Giedraitis po 4 taškus. Mantas Kalnietis (11 min.), Laurynas Birutis (6 min.) ir Liutauras Lelevičius (1 min.) taškų nepelnė, o Motiejus Krivas nežaidė.

„Anadolu Efes“: Rodrigue'as Beauboisas 20 (5/8 tritaškiai), Vasilijė Micičius 19 (4/8 tritaškiai), Willas Clyburnas 17 (4/6 tritaškiai), Amathas M'Baye 9 (3/4 tritaškiai), Tiboras Pleissas 7, Antė Žižičius ir Bryantas Dunstonas po 6, Elijah Bryantas 2 taškai.

Po keturių pergalių namų arenoje žalgiriečiai praėjusią savaitę pirmą kartą savų sienų neapgynė, 67:81 nusileidęs Atėnų „Panathinaikos“.

Tuo metu po sunkios sezono pradžios įsibėgėjantys „Anadolu Efes“ vyrai jau yra laimėję keturis mačus paeiliui – pranoko tiek „Barceloną“, tiek Milano „Olimpią“, tiek Bolonijos „Virtus“, tiek ir Pirėjo „Olympiakos“.

Iš žaliai-baltų gretų mažiausiai mėnesiui iškrito šonkaulį susilaužęs Lukas Lekavičius. Susirgo ir gynėjai Tomas Dimša bei Karolis Lukošiūnas.

Ergino Atamano kariaunai, kuri yra pastarųjų dviejų Eurolygos sezonų nugalėtoja, negali padėti susižeidęs Shane'as Larkinas.

Kita savaitė Eurolygoje – dviguba: antradienį kauniečiai viešės Belgrade pas penkių pergalių iš eilės seriją skaičiuojančią „Crveną Zvezdą“, o ketvirtadienį namuose priims Madrido „Real“ klubą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)