Prieš rungtynes arenoje pagerbtas buvo Dovydas Romančenka, praėjusį sezoną padėjęs Gargždų komandai triumfuoti Nacionalinėje krepšinio lygoje („7bet-NKL“).

Komandos ilgai žengė koja kojon – antrame kėlinyje rezultatą lygino Joshua Newkirko tritaškis (26:26). Vėliau Gargždų komanda persvėrė rezultatą, tačiau toli taip pat nepabėgo – prieš pat ilgąją pertrauką Giedriaus Staniulio dvitaškis pakėlė skirtumą iki keturių taškų (41:37).

Utenos klubas priekyje atsidūrė tik trečiojo kėlinio pabaigoje, kai persvarą suteikė Martyno Gecevičiaus dvitaškis – 59:57.

Likus žaisti tris minutes pirmuosius savo taškus pelnė Žygimantas Skučas, tačiau G. Staniulis atsakė dvitaškiu su pražanga. Vis dėlto „Gargždų“ lyderis netrukus gavo penktąją pražangą, šeimininkai pro šalį laidė baudų metimus, o Gintautas Matulis tritaškiu sukūrė pergalę garantavusią dviženklę persvarą – 78:68. Paskutinėse atakose skirtumas tapo triuškinančiu.

Šeimininkai šiame mače vertėsi itin siaura rotacija. Išvykus Samui Thompsonui ir iš rikiuotės iškritus Mariui Runkauskui registruoti buvo vos devyni žaidėjai, o iš jų Robertas Keliačius žaidė tik puspenktos minutės.

Po prastos pirmosios mačo dalies galingai įsibėgėjo Alexas Hamiltonas, iš viso per 27 minutes pelnęs 21 tašką (6/11 dvitaškių, 3/3 tritaškių), atkovojęs 4 ir perėmęs bei praradęs po kamuolį, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengęs bei surinkęs 21 naudingumo balą.

Utenos klubas per aštuonis pastaruosius mačus suklupo vos kartą ir pavijo penktąją vietą užimančius „Wolves“ (7-4). Tuo metu gargždiškiai lieka vienuolikti, lenkdami tik Prienų „Labas GAS“ (0-11).

„Gargždai“: Giedrius Staniulis 16 (8/11 dvitaškių, 9 atk. kam.), Joshua Newkirkas 15 (6 rez. perd., 4 per. kam., 6 klaidos), Isiah Osborne'as 11 (5 rez. perd.), Julius Kazakauskas 8 taškai (5 atk. kam.).

„Uniclub Casino-Juventus“: Alexas Hamiltonas 21 (3/3 tritaškių), Gintautas Matulis 15, Keithas Bensonas 14, Martynas Gecevičius 12, Jawunas Evansas 10 taškų (6 rez. perd., 4 per. kam.).