Trečią nesėkmę iš eilės patyrusi „Bešiktaš“ ekipa po trijų kėlinių pirmavo 63:47, o iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 5 sek., vis dar turėjo 3 taškų persvarą (74:71).

Tačiau per kelias paskutines sekundes „Bešiktaš“ varžovai realizavo vieną baudos metimą, po to atkovojo kamuolį puolime ir aidinti finalinei rungtynių sirenai tolimu metimu išplėšė pergalę 75:74.

G. Orelikas Stambulo komandai pelnė 7 taškus (1/2 dvit., 1/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko net 9 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai „Bešiktaš“ gretose žaidė 22 taškus surinkęs Jordanas Usheris, 14 pridėjo Jasonas Allenas Richas.

Nugalėtojams 15 taškų pelnė Ayberkas Olmazas.

Kitose rungtynėse Martyno Sajaus ir Sauliaus Kulviečio atstovaujama Stambulo „Buyukčekmece“ (1/7) ekipa svečiuose 103:91 (22:23, 30:14, 26:22, 25:32) pranoko Bursos „Frutti Extra“ (5/3) komandą ir iškovojo pirmąją pergalę.

S. Kulvietis nugalėtojams įmetė 18 taškų, o M. Sajus pelnė 10 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu Bursos „Tofaš“ (4/5) su Artūru Milakniu svečiuose 77:89 (15:15, 25:25, 13:22, 24:27) pralaimėjo Ankaros „Turk Telekom“ (8/1) klubui, o 14 min. aikštėje praleidęs lietuvis pelnė 2 taškus.