„Crvena Zvezda“ krepšininkai penktadienio vakarą namuose 83:74 (17:23, 25:18, 25:14, 16:19) pranoko Bolonijos „Virtus“ (4-7).

Iki atvykstant D. Ivanovičiui, Belgrado komanda buvo laimėjusi tik vieną Eurolygos mačą iš septynių. Naujasis treneris iki šiol Eurolygoje nepralaimi.

Antrajame kėlinyje „Virtus“ dar pirmavo 27:17, bet šeimininkai spurtavo 23:10 ir persvėrė rezultatą 40:37. Po pertraukos serbai padėjo pamatus pergalei spurtuodami 9:0 ir pabėgdami 67:55.

Bolonijos komanda Belgrade vertėsi be suspenduoto Milošo Teodosičiaus ir traumuoto Tornikės Šengelijos.

„Crvena Zvezda“: Ognjenas Dobričius 20, Luca Vildoza 16, Benas Bentilas ir Luka Mitrovičius po 12.

„Virtus“: Mouhammadou Jaiteh 15 (8 atk. kam.), Jordanas Mickey ir Nico Mannionas po 11, Kyle'as Weemsas 10.

Tuo metu Turkijoje retą pralaimėjimą patyrė Eurolygos lyderė Stambulo „Fenerbahče“ (9-2) ekipa.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 71:85 (16:25, 18:21, 20:22, 17:17) neatsilaikė prieš Madrido „Real“ (8-3).

Turkai paleido varžovus į priekį jau pirmosiomis minutėmis, o atitrūkę „Real“ krepšininkai išlaikė mačo kontrolę iki pat finalinės sirenos.

„Fenerbahče“: Johnathanas Motley 20 (7 atk. kam.), Devinas Bookeris 15, Melihas Mahmutoglu 10.

„Real“: Džananas Musa 18 (6 atk. kam.), Walteris Tavaresas 17, Gabrielis Deckas 12 (8 atk. kam.).