Itin prastai rungtynes pradėję Kazio Maksvyčio auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 67:81 (13:27, 15:17, 25:16, 14:21) neatsilaikė prieš Atėnų „Panathinaikos“ (5-6).

Kauniečiai jau pirmosiomis minutėmis paleido varžovus į priekį 11:27, o jau antrojo kėlinio pradžioje nuo „Panathinaikos“ buvo atsiliekama triuškinančiai 13:31.

Trečiojo ketvirčio pradžioje šeimininkai buvo talžomi 28:47, tačiau netrukus „Žalgiriui“ pavyko pakilti į šturmą. Kauniečiai spurtavo 12:0 ir prisivijo 48:54.

Nors graikai buvo trumpam atstatę dviženklį pranašumą, Tomo Dimšos tolimas tritaškis paskutinę trečiojo kėlinio sekundę paliko žalgiriečiams viltį (53:60).

Karolio Lukošiūno tolimas metimas buvo priartinęs „Žalgirį“ 56:60, tačiau žemė netrukus pradėjo slysti iš po kojų. Lemiamo ketvirčio viduryje Dejano Radonjičiaus auklėtiniai spurtavo 8:3 ir atsiplėšė 68:61.

Keenanas Evansas kuriam laikui dar palaikė intrigą (65:72), tačiau spindėjęs Derrickas Williamsas su Dwayne'o Bacono ir Nate'o Wolterso pagalba užtikrino svečiams pergalę.

Graikijos klubui padėjo vienas iš dviejų lietuvių Artūras Gudaitis. Kitas buvęs žalgirietis Marius Grigonis negalėjo rungtyniauti dėl nugaros traumos.

A. Gudaitis per 9 minutes pelnė 4 taškus (2/3 dvit.), atkovojo kamuolį bei surinko 5 naudingumo balus.

„Žalgiris“: Keenanas Evansas 18 (5 rez. perd.), Kevarriusas Hayesas ir Edgaras Ulanovas po 10, Ignas Brazdeikis 7, Arnas Butkevičius 6.

„Panathinaikos“: Derrickas Williamsas 25 (5 atk. kam.), Dwayne'as Baconas 19 (8 atk. kam.), Nate'as Woltersas 11, Mateušas Ponitka 9 (5 atk. kam.).

Kauno komandą šiame mače ir vėl palaikė sausakimša „Žalgirio“ arena. Į rungtynes jau eilinį kartą buvo parduoti visi bilietai.

„Žalgiris“ pirmą kartą rungtyniavo su savo naujomis alternatyviomis juodos spalvos aprangomis.

Praėjusią savaitę žalgiriečiai 80:76 nugalėjo „Valencia“ ir 73:93 nusileido Vitorijos „Baskonia“ klubui. Tuo metu „Panathinaikos“ 88:85 įveikė Bolonijos „Virtus“ bei 77:58 sutriuškino Vilerbano ASVEL.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)