Graikus jų teritorijoje įveikę vilniečiai H grupėje pakilo į antrąją poziciją. Pirmąsias tarpusavio rungtynes Vilniuje lapkričio pradžioje „Rytas“ laimėjo 89:64.

Atėnuose pirmą kėlinį itin sėkmingai pradėjo Jarvio Williamso vedami „Ryto“ krepšininkai, per 10 min. įgiję dviženklį pranašumą – 28:14.

J. Williamsas pataikė 5 dvitaškius iš 6 ir per 8 min. surinko 11 taškų.

Antrame kėlinyje „Peristeri“ gynybai pavyko šiek tiek sumažinti vilniečių puolimo apsukas, o po svečiams nesėkmingos ketvirčio pabaigos iš „Ryto“ persvaros liko 6 taškai (44:38).

Po pertraukos svarstyklės vėl nusviro į „Ryto“ pusę – tritaškius sėkmingai realiazavę vilniečiai po 30 min. jau turėjo 17 taškų persvarą (70:53).

Rungtynių pabaigoje šeimininkams pavyko šiek tiek apkarpyti vilniečių pranašumą, tačiau intrigos V. Spanoulio auklėtiniai taip ir nebeatgaivino.

Nors vilniečiai suklydo 19 kartų, pergalę jiems pasiekti leido kur kas geresnis pataikymas iš žaidimo ir itin užtikrintai (45-31) laimėta kova dėl atšokusių kamuolių.

„Rytas“: Jarvis Williamsas 13 (6/8 dvit.), Marcusas Fosteris 12, Elvaras Fridrikssonas 12 (5 rez. perd.), Benedekas Varadi 10, Martynas Echodas 9 (9 atk. kam.), Lukas Uleckas 8 (7 atk. kam.), Gytis Radzevičius 6 (7 atk. kam.), Margiris Normantas 5, Evaldas Kairys 4, Gytis Masiulis 3 taškai.

„Peristeri: Sylvainas Francisco 19, Aleksa Radanovas 15, Marcusas Denmonas 11, Dimitris Agravanis ir Leonidas Kaselakis po 7 taškus.

Kitos grupės rungtynės jau buvo sužaistos antradienio vakarą. Tenerifės „Lenovo“ (3/1) komanda Ispanijoje 83:63 įveikė Izraelio ekipą „Bnei Herzliya“ (1/3) ir tapo vienvalde grupės lydere.

H grupėje „Rytui“ liko sužaisti dvejas rungtynes – abejas namie. Gruodžio 14 d. vilniečiai priims „Bnei Herzliya“, o gruodžio 21 d. – „Lenovo” krepšininkus.

Primename, kad tiesiai į naujai formuojamą aštuntfinalio grupę pateks tik grupės nugalėtojai. 2-3 vietas užimsiančios komandos žais „įkrintamosiose“ varžybose, o ketvirtoje vietoje likusiai ekipai turnyras bus baigtas.