Skirtumas tarp komandų ryškėti ėmė dar antrajame kėlinyje, tačiau iki ilgosios pertraukos Kėdainių klubas toli nepabėgo – 43:36. Sėkmingiau pranašumą svečiai augino po ilgosios pertraukos.

Dviženkliu skirtumu atsilikusios „Pieno žvaigždės“ labai prastai užbaigė trečiąjį kėlinį – praleisti du efektingi Mariaus Valinsko dvitaškiai, o Igno Vaitkaus bandymas pasižymėti baigėsi Danieliaus Lavrinovičiaus bloku.

Klaida I.Vaitkus pradėjo ir ketvirtąjį kėlinį, o Paulius Petrilevičius baudų metimais dar pagilino buvusios savo komandos duobę – 73:56. Corey Allenas įpusėjus ketvirtajam kėliniui tritaškiu sumažino deficitą iki vienženklio – 68:77.

Dar labiau priartėjusius šeimininkus gesino D. Lavrinovičiaus tritaškis – 86:77. Svarbų tolimą metimą pataikė ir Bradas Davisonas, o „Nevėžiui-Optibet“ liko tik atsilaikyti lemiamose atakose.

Nuostabų mačą sužaidė M. Valinskas – 33 minutės, 29 taškai (8/12 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 7/7 baudų metimų), 4 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 6 išprovokuotos pražangos, nė vienos klaidos ar pražangos ir 37 naudingumo balai.

Gynėjas pagerino savo karjeros rekordus, kurie siekė 25 taškus ir 30 naudingumo balų.

Rungtynės buvo pažymėtos gausiais laiko stabdymais – abi komandos kartu išmetė net 61-ą baudos metimą.

„Pieno žvaigždės“ pralaimėjo jau ketvirtąjį mačą paeiliui. Įskaičiuojant ir Karaliaus Mindaugo taurės („Citadele KMT“) kovas, Pasvalio klubas fiksuoja net aštuonių pralaimėjimų seriją bei nėra laimėjęs nuo spalio 23-osios.

Pieno žvaigždės“: Martynas Pacevičius 22 (7/11 dvitaškių, 6 atk. kam., 4 klaidos), Rihardas Kuksikas 18 (4/7 tritaškių, 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Corey Allenas 11 (3/10 tritaškių, 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Evaldas Šaulys 9 (2/7 tritaškių).

Nevėžis-Optibet“: Marius Valinskas 29 (37 naud. bal.), Paulius Petrilevičius 19 (4 atk. kam.), Bradas Davisonas 12 (7 atk. kam.), Danielius Lavrinovičius 11 (5 atk. kam., 3 blokai), Darylas Doualla 10 (5 atk. kam.), Arturas Žagaras 8 (2/8 metimų, 5 rez. perd.).