Tai nebuvo sėkmingiausios Roko Jokubaičio rungtynės: „Barcos“ gynėjas žaidė 12 min., pelnė 4 taškus (2/3 dvit., 0/2 trit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir fiksavo du naudingumo balus.

„Baskonia“ gretose Rokas Giedraitis žaidė 25 min., pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 6 naudingumo balus.

T. Sedekerskis nežaidė dėl sveikatos problemų.

Šeimininkams pranašumą lemiamame kėlinyje padėjo įgyti 33-ejų Cory Higginsas. Likus 5 min. gynėjas pataikė tris tritaškius paeiliui, tai leido Š. Jasikevičiaus auklėtiniams atitrūkti 90:80.

Per likusias 3 minutes svečiai nesugebėjo sumažinti deficito ir „Barca“ šventė pergalę 96:84.

C. Higginsas per 18 min. pelnė 17 taškų (1/1 dvit., 4/6 trit., 3/3 baud.) bei surinko 18 naudingumo balų.

Rezultatyviau Katalonijos klube žaidė tik čekas Janas Vesely – 18 taškų.

„Barcelona“: Janas Vesely 18, Cory Higginsas 17, Oscaras da Silva 11, Mike Tobey ir Nicolas Laprovittola po 9.

„Baskonia“: Markus Howardas 25, Pierria Henry ir Mathew Costello po 13 taškų.

Kitą savaitę „Barcelona“ keliaus į Berlyną – akistata su ALBA, Vitorijos klubas namuose priims Milano „Olimpia“.