Eurolygos mače Stambule suklupę prieš „Anadolu Efes“ katalonai po šešių pergalių iš eilės paslydo ir vietiniame fronte.

„Barca“ svečiuose 79:82 (26:20, 21:18, 19:24, 13:20) neatsilaikė prieš Badalonos „Joventut“ (4-4) komandą.

Ilgai pirmavę Katalonijos atstovai trečiame kėlinyje buvo atitrūkę ir 13 taškų skirtumu (55:42), bet sukauptos atsargos nepakako ir pergalė atiteko „Joventut“ krepšininkams.

Paskutinėmis sekundėmis viską dar pakeisti galėjo Cory Higginsas, tačiau jo tolimas šūvis tikslo nepasiekė.

Rokas Jokubaitis per 22 minutes įmetė 5 taškus (1/2 dvitaškis, 1/5 tritaškis) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Nicolas Laprovittola pasiūlė 19, Janas Vesely 14, o Oscaras Da Silva – 12 taškų.

Nugalėtojams buvę „Barcos“ žaidėjai Pau Ribas ir Ante Tomičius surinko po 16 taškų, Joelis Parra pridėjo 14.

„Barcelona“ jau antradienį namuose priims Belgrado „Partizan“ klubą, o penktadienį – Vitorijos „Baskonią“, kuri savaitės viduryje susikaus su Kauno „Žalgiriu“.