Atkakliai vykusiose rungtynėse po dviejų kėlinių nedidelį pranašumą turėjo aikštės šeimininkai (43:40), tačiau po didžiosios pertraukos „Barca“ surengė spurtą 0:13 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas.

Nors savų sirgalių užvesti „Maccabi“ krepšininkai sugebėjo atkurti intrigą (61:62), vis dėlto Cory Higginso vedami svečiai persvarą padidino iki dviženklės ir taip praktiškai nulėmė rungtynių baigtį.

Dvikovoje netrūko karštų emocijų – techninėmis pražangomis buvo bausti abiejų komandų treneriai, o vienas iš Tel Avivo ekipos lyderių Wade'as Baldwinas IV už dvi technines pražangas išvarytas iš aikštės.

9 min. žaidęs Rokas Jokubaitis nugalėtojams pelnė 1 tašką (0/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko -1 naudingumo balą.

Kitas rungtynes „Barcelona“ po savaitės žais namie su čempionų titulą ginančiais Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkais, o „Maccabi“ laukia išvyka į Belgradą ir akistata su „Partizan“.

Maccabi“: Lorenzo Brownas 18, Wade'as Baldwinas IV 16, Alexas Pouthressas 10, Joshas Nebo 9, Jalenas Adamsas 8.

Barcelona“: Nicolas Laprovittola 19, Cory Higginsas 15, Mike'as Tobey 14, Alexas Abrinesas 13, Tomašas Satoransky 9 (6 atk.k., 6 rez.p.), Janas Vesely 6, Nikola Kaliničius 5, Sertačas Šanli 4, Rokas Jokubaitis 1, Oscaras Da Silva, Oriolas Pauli ir Jamesas Nnaji po 0.

Triuškinančią pergalę ketvirtadienį savo aikštėje iškovojo Pirėjo „Olympiakos“ (5-2) krepšininkai – 87:58 (22:14, 23:24, 23:16, 19:4) susitvarkė su Belgrado „Partizan“ (3-4) ekipa.

Visas rungtynes pirmavę aikštės šeimininkai nepaliko jokių šansų varžovams paskutiniame kėlinyje, per kurį leido pelnyti tik 4 taškus.

Olympiakos“: Kostas Sloukas 17 (8 rez.p., 25 naud.b.), Saša Vezenkovas 15 (25 naud.b.), Giannoulis Larentzakis 14, Kostas Papanikolaou, Alecas Petersas ir Isaiah Canaanas po 10.

Partizan“: Kevinas Punteris ir Jamesas Nunnally po 14, Ioannis Papapetrou 12, Mathias Lessortas 10.

Vokietijos derbyje Berlyno ALBA (3-4) po atkaklios kovos 77:79 (15:26, 24:19, 19:23, 19:11) nusileido Miuncheno „Bayern“ (2-5) krepšininkams. Pastariesiems tai – tik antroji pergalė šį sezoną Eurolygoje.

ALBA komanda tik kartą po didžiosios pertraukos sugebėjo išsiveržti į priekį, o visą kitą dvikovos laiką pirmavo bavarų žemės atstovai.

ALBA: Jaleenas Smithas 20, Malte Delow 13, Luke'as Sikma 12, Johannesas Thiemannas 9.

Bayern“: Andreasas Obstas ir Augustine'as Rubitas po 14, Corey Waldenas 12, Othello Hunteris 10, Freddie Gillespie 6, Vladimiras Lučičius 5.