Saulės miesto atstovus į pergalę vedė Donatas Sabeckis, kurio sąskaitoje – 18 taškų, 5 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai, 4 perimti kamuoliai ir 22 naudingumo balai.

Virginijaus Šeškaus kariaunos neišgelbėjo 18 taškų pelnęs Goranas Huskičius.

Dar neįpusėjus pirmam ketvirčiui Jonavos ekipa ėmė strigti puolime, šeimininkai nutolo per 14 taškų skirtumu – 25:11.

Situacija ėmė keistis po pertraukos, baigiantis trečiam kėliniui „Cbet“ grėsmingai priartėjo prie varžovų – 59:63. Visą lemiamą kėlinį svečiai kvėpavo priešininkams į nugarą, tačiau galiausiai Jonavos krepšininkų rankos keliskart sudrebėjo metant baudas, o tuo pasinaudoję šiauliečiai įtvirtino savo pergalę.

„Šiauliai“: Donatas Sabeckis 18, Eimantas Stankevičius 15, Jonas Zohore 13, Arminas Urbutis, Danielis Baslykas ir Paulius Danusevičius po 9, Kyle'as Mangas 6;

„Cbet“: Goranas Huskičius 18, Edvinas Šeškus 14, Jeffery Garrettas 11, Vytautas Šulskis 10, Martinas Laksa 9, Dovis Bičkauskis 8.

Po šio mačo baigėsi pirmasis KMT grupių etapo ratas B grupėje. Atsakomieji susitikimai bus žaidžiami nuo lapkričio 16 dienos, o keturi ketvirtfinalio dalyviai, prisijungsiantys prie Vilniaus „Ryto“, Panevėžio „Lietkabelio“ ir Kauno „Žalgirio“, bei pora, besivaržysianti dėl paskutiniojo ketvirtfinalio kelialapio, paaiškės gruodžio 1 d.

Tuo metu A grupėje Klaipėdos „Neptūnas“ (2/1) 110:89 (19:17, 28:24, 29:22, 34:26) pranoko Prienų „Labas Gas“ (0/3) klubą.

Klaipėdos komandoje įspūdingiausiai atrodė Austinas Wiley, kuris per 19 minučių pelnė 22 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 33 naudingumo balus.

Žygimantas Janavičius pelnė 6 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Nojus Mineikis pataikė 5 iš 12 „Neptūno tritaškių: jo paties pataikymas buvo 5 iš 8.

„Neptūnas“: Austinas Wiley 22 (8 atk. kam.), Mindaugas Girdžiūnas 18, Nojus Mineikis 15, Maliekas White‘as 14, Matas Vaitkus 9, Deividas Gailius 8 (6 rez. perd.);

„Labas Gas“: Dominykas Domarkas 17, Giedrius Bergaudas 15, Isaiah Osborne‘as ir Rokas Gadiliauskas – po 13, Karolis Giedraitis 9.