Rimtesnį pasipriešinimą tik pirmame kėlinyje sutikę katalonai namuose 74:56 (21:21, 22:8, 18:12, 13:15 ) parbloškė Milano „Olimpia Armani“ (3/2) krepšininkus.

Jei pirmame kėlinyje svečius paskui save dar tempė vasarą Barseloną palikęs Brandonas Daviesas, amerikiečio jėgos nebuvo begalinės, o pagalbos puolime iš komandos draugų jis taip ir nesulaukė.

Dviženklį pranašumą dar iki ilgosios pertraukos įgijusi „Barcelona“ apsukų vėliau nesumažino ir susitikimo pabaigoje atsipalaidavusi žaidė savo bei gausiai „Palau Blaugrana“ arenoje susirinkusių sirgalių malonumui.

Šeimininkai gynyboje sėkmingai sustabdė varžovų įžaidėją Keviną Pangosą, kuris per 26 min. atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau prametė visus 5 tritaškius, 2 kartus suklydo ir susitikimą baigė su 5 taškais.

Rokui Jokubaičiui susitikimas taip pat nebuvo išskirtinis. „Barcelonos“ gynėjas žaidė 13 min., per kurias surinko 3 taškus (1/3 dvit., 0/1 dvit., 1/2baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

„Barcelona“: Mike'as Tobey 13 (7 atk. kam.), Cory Higginsas 11, Tomašas Satoransky 9 (6 rez. perd.), Janas Vesely ir Jamesas Nnaji po 7.

„Olimpia Armani“: Brandonas Daviesas 18 (9/15 dvit., 6 atk. kam.), Billy Baronas 7, Kyle'as Hinesas 6 taškai.

Kitose rungtynėse gana netikėtą sutriuškinimą patyrė Vitorijos „Baskonia“ (3/2) ekipa su dviem lietuviais. Baskų komanda svečiuose neturėjo jokių priešnuodžių Vilerbano ASVEL (2/3) žaidimui – 61:87 (10:24, 20:24, 22:25, 9:14).

Rokas Giedraitis 18 sykių suklydusių pralaimėjusiųjų gretose buvo rezultatyviausias. Per 23 min. jis pelnė 14 taškų (2/5 dvit., 3/5 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko daugiausiai komandoje – 18 efektyvumo balų.

Tadas Sedekerskis per 20 min. pelnė 6 taškus (2/3 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, 2 kartus asistavo komandos draugams, 2 kartus suklydo ir surinko 10 efektyvumo balų.

ASVEL: Retinas Obasohanas ir Jonah Mathewsas po 13, Youssoupha Fallas (7 atk. kam.) ir Davidas Lighty po 11, Amine Noua 9 taškai.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 14, Darius Thompsonas 11 (5 kld.), Matthew Costello ir Maikas Kotsaras – po 8 taškus.