Į pergalę sostinės klubą vedė Gintarė Petronytė, fiksavusi dvigubą dublį – net 28 taškai (8/13 dvit., 1/1 trit., 9/9 baud.) ir 10 atkovotų kamuolių.

Blankiai rungtynes pradėjusios sostinės krepšininkės pirmomis minutėmis atsiliko 2:12, tačiau netrukus pavyko stabilizuoti situaciją.

Lietuvės sumažino skirtumą iki vienženklio, o po pirmosios dvikovos pusės šeimininkės pirmavo 39:30.

Trečiame kėlinyje „Kibirkštis“ sukaustė varžovių puolimą ir ėmė sparčiai vytis priešininkes. Po G. Petronytės tritaškio įpusėjus kėliniui pirmą kartą Vilniaus ekipa išsiveržė į priekį (45:43). Jos ir Justinos Miknaitės pratęsė sėkmingą lietuvių atkarpą (12:0) ir leido pirmauti 48:43.

Prieš lemiamą kėlinį „Kibiršktis“ turėjo 7-ių taškų persvarą (56:49), o po Lauros Juškaitės tolimo metimo Vilniaus ekipa įgijo rekordinę persvarą (59:51).

Likus 2 min. šeimininkės beveik pavijo lietuves (62:63) ir turėjo galimybę išsiveržti į priekį, tačiau Vilniaus ekipai pavyko apsiginti.

G. Petronytės tikslūs baudų metimai likus 50 sek. artino „Kibirkštį“ pergalės link (67:62), per likusį laiką „Botaš“ kalnų nenuvertė, o „Kibirkšties“ pergalę įtvirtino Lauros Juškaitės dvitaškis – 69:64.

Gintauto Kievino auklėtinės dažniau klydo (23-15), bet laimėjo kovą po krepšiais (44-33) ir ženkliai geriau pataikė baudas (18/22, 81,82 proc. – 10/18, 55,56 proc.).

„Botaš“: Victoria Macaulay 20, Destiny Slocum 12, Sevgi Uzun 10 taškų.

„Kibirkštis“: Gintarė Petronytė 28 (35 naudingumo balai), Laura Juškaitė 19 (4/11 dvit., 2/4 trit., 5/6 baud., 11 atkov. kam.), Justina Miknaitė 8, Livija Sakevičiutė, Gabrielė Šulskė po 4, Karolina Kazočiūnaitė, Gerda Raulušaitytė ir Justina Kraujūnaitė po 2, Gintare Mažionytė taškų nepelnė.

Pirmoji „Kibirkšties“ varžovė Ankaros „Botaš“ ekipa žaidė moterų Eurolygos atrankoje ir savo grupėje užėmė trečiąją vietą, tai reiškė, jog turkės pateko į pogrupį su „Kibirkšties“ ekipa.

„Botaš“ Eurolygos atrankoje neiškovojo nė vienos pergalės, tačiau Turkijos čempionate būsimos „Kibirkšties“ varžovės pateikė staigmenų. Ji 71:65 įveikė praėjusių metų Turkijos lygos čempiones ir Eurolygos vicečempiones Stambulo „Fenerbahče“.

Vilniaus klubas lapričio 3-ią namuose priims „Maccabi Bnot“ ekipą, lapkričio 10-ą „Kibirkštis“ taip pat savo arenoje priims „Uni“ Gyor komandą, o lapkričio 16 dieną – „Botaš“ krepšininkes.

Iš grupės į atkrintamąsias pateks 1-2 vietas užėmusios komandos ir 8-ios stipriausios 3-ią poziciją iškovojusios ekipos. 32 komandos pagal rezultatus bus suskirstytos nuo stipriausios iki silpniausios (1-32), pirmame atkrintamųjų etape pajėgiausia turnyro komanda susitiks su 32-oje reitingo vietoje atsidūrusia ekipa, 2 ekipa žais su 31-a komanda ir t.t.

Reguliariajame sezone varžosi 48 klubai, padalinti į 12-a grupių.