Rungtynės tris kėlinius vyko taškas į tašką, beveik visą laiką priekyje 3-10 taškų skirtumu buvo šeimininkai, tačiau Antano Sireikos auklėtiniai vis surasdavo būdų, kaip neleisti varžovams galutinai „perlaužti“ dvikovos.

Prieš lemiamą kėlinį šeimininkai pirmavo 69:67. Penki iš eilės Martyno Varno taškai leido svečiams trumpai išsiveržti į priekį – 72:69.

Tačiau šeimininkai atsakė atkarpa 13:2 bei likus 4 min. atitrūko 85:77.

„Šiaulių“ strategas paprašė minutės pertraukėlės, tačiau ir po jos svečiai strigo „Vilkų“ gynyboje. R. Kurtinaičio auklėtiniai iškovojo pergalę 89:78 bei turnyro lentelėje išlaiko trečią vietą.

Svečių neišgelbėjo puikus M. Varno pasirodymas – 25 taškai ir 27 naudingumo balai.

„Wolves“ ekipoje Adas Juškevičius pataikė net 5-is tritaškius ir iš viso pelnė 23 taškus (3/4 dvit., 5/9 trit., 2/2 baud.) ir rinko net 30 naudingumo balų.

Jam sėkmingai talkino Ahmadas Caveras – 19 taškų ir taip pat 30 naudingumo balų.

BC „Wolves“: Adas Juškevičius 23 (5/9 trit., 30 naud. bal.), Ahmadas Caveras 19 (7 rez. perd., 30 naud. bal.), Hugo Invernizzi 17 (4/6 trit.), Regimantas Miniotas 9, Mindaugas Lukauskis 8.

„Šiauliai“: Martynas Varnas 25 (8/11 dvit., 3/6 trit.), Arminas Urbutis 16 (5 atk. kam.), Jonas Bergstedtas 15, Paulius Danusevičius ir Kyle'as Mangas po 6.