„Kibirkštis“ pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą (22:9), tačiau tuomet krito į duobę ir estės priartėjo per 5 taškus (21:26).

Visgi po ilgosios pertraukos sugrįžusios ant parketo vilnietės surengė spurtą 11:3 ir vėl atitrūko (54:37), o per lemiamą ketvirtį pradėjo ir triuškinti Talino klubą (75:45).

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Gintarė Petronytė, kurios sąskaitoje per 20 minučių – 21 taškas (4/6 dvitaškiai, 13/14 baudų), 13 atkovotų kamuolių, 5 blokai, 1 rezultatyvus perdavimas ir net 43 naudingumo balai.

Talino komandai Annika Koster per 26 minutes pelnė 11 taškų, perėmė 8, o atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

„Kibirkštis“: Gintarė Petronytė 21 (13 atk. kam., 5 blokai, 43 naud. balai), Laura Juškaitė 15 (6 rez. perd., 4 per. kam., 4 kld.), Justina Miknaitė (5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Livija Sakevičiūtė po 9, Gerda Raulušaitytė 7 taškai (6 atk. kam.).

„TalTech“: Annika Koster ir Janne Pulk po 11, Sofia Kosareva 9 taškai.

Pirmoji kauniečių pergalė – 50 taškų persvara

Kauno „Aistės-LSMU“ iškovojo pirmąją pergalę Baltijos čempionate. Kaunietės išvykoje 107:57 (28:12, 28:25, 26:23, 25:27) įveikė Talino „Audentes“ krepšininkes.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Audronė Zdanevičiūtė, kurios sąskaitoje per 25 min. buvo 17 taškų (6/8 dvitaškiai, 1/3 tritaškis, 2/2 baudos), 5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 24 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Tyra Marie Buss, per 24 min. pelniusi 17 taškų (6/10 dvitaškiai, 1/7 tritaškis). Ji taip pat atkovojo 4 kamuolius bei surinko 13 naudingumo balų.

Talino komandai Sille Liis Molder per 32 min. įmetė 15 taškų (1/6 dvittaškis 3/5 tritašiai, 4/4 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 15 naudingumo balų.

„Audentes“: Sille Liis Molder 15, Keandra Koorits 14, Lisa Sirgi 11 taškų.

„Aistės-LSMU“: Audronė Zdanevičiūtė ir Tyra Marie Buss po 17, Deimantė Žukaitė 15, Urtė Čižauskaitė 14 (10 atk. kam.), Santa Baltkojienė (9 rez. perd.) ir Gedvilė Savostaitė po 13, Justina Oficerovaitė 10 taškų.