Pirmoji mačo pusė stokojo kokybės, bet ne emocijų. Abi komandos dažniau rinko pražangas nei sėkmingus epizodus bei turėjo savų problemų. Šeimininkams fatališkai nekrito tritaškiai, o Utenos ekipa turėjo problemų prie baudų metimų linijos.

Jonavos ekipa į ilgąją pertrauką išėjo su penkių taškų deficitu (40:45), kurio naikinimas tapo sudėtinga misija. Reikalus komplikavo ir trečiojo kėlinio viduryje užsidirbtos dvi V. Šeškaus techninės pražangos, išsiuntusios Jonavos ekipos strategą į rūbinę. Tiesa, tai iššaukė šeimininkų spurtą, po Gorano Huskičiaus taškų leidusį priartėti iki minimalaus atstumo – 60:61.

Ketvirtajame kėlinyje rezultatas nusistovėjo, kol ledus pralaužė Dovis Bičkauskis – 68:67. Netrukus perimta iniciatyva virto devynių taškų „CBet“ persvara, kurios augimą sustabdė Martyno Gecevičiaus tritaškis – 70:76. Paskutinę minutę šeimininkai pasitiko Edvino Šeškaus ir D. Bičkauskio dvitaškiais greitose atakose ir šeimininkai išsiveržė į priekį 82:76.

Tačiau svečiai iš Utenos baltos vėliavos nekėlė ir pasinaudoję „CBet“ klaidomis uteniškiai sumažino atsilikimą iki minimumo – 81:82.

Likus 24 sekundėms iki ketvirto kėlinio pabaigos rezultatą persvėrė Utenos ekipos atstovas Martynas Paliukėnas, o lemiamos šeimininkų atakos baigėsi klaidomis ir netaikliais metimais.

Iš viso rungtynėse buvo išdalintos net šešios techninės pražangos – dvi V. Šeškui, po vieną Donaldui Kairiui, Žygimantui Skučui, E. Šeškui ir M. Gecevičiui.

Susitikimas virto tikru baudų metimų festivaliu – abi komandos nuo šios žymos atakavo net 60 kartų. Kitas ryškus rodiklis yra pro šalį skrieję jonaviškių tritaškiai, kurie tikslą pasiekė tik 20 procentų taiklumu (6/30).

„CBet“: Dovis Bičkauskis 18 (8 rez. perd., 4 per. kam.), Edvinas Šeškus 15 (1/7 tritaškių), Martinas Laksa 14 (3/7 tritaškių), Vytautas Šulskis 13 (0/4 tritaškių), Jeffery Garrettas 9 (10 atk. kam.).

„Uniclub Casino – Juventus“: Martynas Gecevičius 18 (5 atk. kam., 8/8 baud. met.), Alexas Hamiltonas 13, Žygimantas Skučas ir Jawunas Evansas po 10, Keithas Bensonas 9 (3/8 baud. met.), Justinas Alstonas 8.