Po pirmosios rungtynių pusės „Barca“ priekyje žengė vos per vieną tolimą metimą – 37:34.

Trečią kelinį 11:2 atkarpa pradėję svečiai greitai nutolo dviženkle persvara (48:36). Likus 3 min. iki kėlinio pabaigos Šarūno Jasikevičiaus kariauna diktavo ritmą rungtynėse (61:45), o prieš lemiamą ketvirtį turėjo 12-os taškų atsargą.

R. Jokubaitis ketvirto kėlinio pradžioje ėmė rinkti taškus, iš pradžių pataikė dvitaškį, kitoje atakoje šeimininkus baudė tritaškiu, dar vėliau pridėjo vėl dvitaškį, o tai leido „Barcai“ išlaikyti kiek saugesnį atstumą (55:67, 58:70, 60:72).

Andreas Obst, Rokas Jokubaitis

„Bayern“ neketino sudėti ginklų, tačiau „Barca“ po kiekvienos varžovų rezultatyvios atakos turėjo savo atsaką ir gana ramiai nužingsniavo pergalės link.

18 minučių žaidusio lietuvio sąskaitoje – 7 taškai, (2/4 dvit., 1/1 trit.), 1 atkovotas kamuolys, du rezultatyvūs perdavimai ir 8-i naudingumo balai.

„Bayern“: Augustinas Rubitas 19, Nick Weiler-Babb, Corey Walden, Ognjenas Jaramazas ir Vladimiras Lučičius po 8 taškus.

„Barcelona“: Alexas Abrinesas, Janas Vesely ir Nicolas Laprovittola po 14, Sertačas Šanli 9, Rokas Jokubaitis, Nikola Kaliničius ir Tomašas Satoransky po 7 taškus.

Ketvirtadienį Šarūno Jasikevičiaus ir „Barcelonos“ laukia pilnutėlė Kauno „Žalgirio“ arena.

Kiti rezultatai:

Stambulo „Fenerbahče“ – Vilerbano ASVEL 84:63 (25:19, 17:17, 23:10, 19:17)

„Fenerbahče“: Carsenas Edwardsas 19, Scottie Wilbekinas 15, Jonathan Motley 13, Nickas Calathesas 11 taškų.

ASVEL: Youssoupha Fallas 17, Nando de Colo 10, Joffrey Lauvergne 8 taškai.

Tel Avivo „Maccabi“ – „Monaco“ 78:70 (14:20, 17:22, 21:17, 26:11)

„Maccabi“: Wade'as Baldwinas 21, Lorenzo Brownas 13, Romanas Sorkinas 10, Jarell Martin 9 taškai.

„Monaco“: Jordanas Loydas 21, Mike'as Jamesas 15 (6/10 dvit., 0/8 trit., 3/4 baud.), Elie Okobo 9, Alpha Diallo 8; Donatas Motiejūnas per 19 min. 2 taškai (1/5 dvit., 5 atkov. k., 3 klaidos).

Belgrado „Partizan“ – Milano „Olimpia“ 75:80 (27:17, 22:24, 12:21, 14:18)

„Partizan“: Zachas Leday 23, Mathias Lessort 12, Yam Madar 10 taškų.

„Olimpia“: Shavonas Shieldsas 25, Brandon Davies 15, Kevin Pangos 12, Billy Baronas 10 taškų.