24-erių A. Kulboka galingai debiutavo Graikijos čempionate. Pirmose čempionato rungtynėse Lietuvos krepšininkas per 33 minutes pelnė 20 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, o jo atstovaujama Patrų „Promitheas“ komanda svečiuose 90:80 (21:26, 33:17, 19:23, 17:15) įveikė Lavrijo „Lavrio“ ekipą.

Nugalėtojams taip pat 20 taškų įmetė Anthony Cowanas, 15 pridėjo Trevisas Simpsonas.

Pralaimėjusiems 19 taškų pelnė Savionas Flaggas, 16 surinko R.J.Cole‘as.

Standings provided by Sofascore

Ispanijos pirmenybėse antrą pergalę šventė Mareko Blaževičiaus atstovaujama Santjago De Kompostelos „Obradoiro CAB“ (2 pergalės/1 pralaimėjimas) komanda. Ji savo aikštėje 89:63 (29:13, 19:24, 17:10, 24:16) įveikė Žironos „Basquet“ (0/3) klubą.

21-erių lietuvis per 28 minutes pelnė 10 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

18 taškų nugalėtojams pelnė Draganas Benderis, 13 pridėjo Philas Scrubbas.

Kol kas be pergalių liekančiai Žironos ekipai Marcas Gasolis pelnė 13 taškų ir atkovojo 3 kamuolius.