Rimo Kurtinaičio auklėtiniams tai pirma nesėkmė LKL pirmenybėse, tuo metu Virginijaus Šeškaus vadovaujama Jonavos ekipa žengia be nuostolių ir iškovojo trečią pergalę.

Nuo oponentų jonaviečiai pabėgo dar antrajame kėlinyje, o dar vieną galingą atkarpą sužaidė ketvirtajame kėlinyje, per kurį priešininkams leido pelnyti tik 11 taškų.

Abi ekipos mače daug klydo – „Wolves“ padarė net 21 klaidą, o „CBet“ kamuolį prarado 17 kartų.

Į pergalę „CBet“ vyrukus vedė puikią sportinę formą demonstruojantis Jeffery Garrettas – jis pelnė 16 taškų ir atkovojo 11 kamuolių (23 naud. bal.).

Rimo Kurtinaičio kariaunos neišgelbėjo Ahmedo Cavero 15 pelnytų taškų, o vienas lyderių, Eigirdas Žukauskas, rungtynių nebaigė dėl 5-ių asmeninių pražangų.

Po atkaklaus pirmojo kėlinio šeimininkai iniciatyvą perėmė tvirtai į savo rankas ir prieš pertrauką nurūko į priekį dviženkliu skirtumu – 43:30.

Nors po pertraukos svečiai kiek pagerino savo puolimą, gynyboje jie ir toliau turėjo didelių problemų – prieš lemiamą kėlinį Jonavos krepšininkai pirmavo 59:48.

Galiausiai šeimininkai ėmė triuškinti varžovus ir pasiekė skambią trečiąją pergalę – 80:62.

„CBet“: Jeffas Garettas 16, Edvinas Šeškus 14, Vytautas Šulskis 13, Goranas Huskič 12, Dovis Bičkauskis 8 taškai.

„Wolves“: Ahmadas Caver 15, Adas Juškevičius ir Kristupas Žemaitis po 10, Eigirdas Žukauskas 8, Hugo Invernizzi 7, Regimantas Miniotas 6 taškai.

Trenerių komentarai:

„Šiauliai“ pirmąją sezono pergalę pasiekė Gargžduose

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ginklus surėmė iki šiol pergalės skonio nepajutusios komandos. Akistatoje Gargžduose Antano Sireikos treniruojami „Šiauliai“ (1-2) sunkiai 78:76 (14:18, 23:16, 19:19, 22:23) palaužė šeimininkus „Gargždus“ (0-3).

Gargždų klubas geriau startavo (18:11), vis tik vos šeimininkų puolimas pastrigo, svečiai iškart tuo naudojosi ir artėjo – 16:18. Komandos keitėsi tritaškiais, šeimininkų persvara tirpo dar labiau, o galiausiai įpusėjus antram ketvirčiui Paulius Danusevičius persvėrė rezultatą – 29:28.

Kyle‘as Mangasas tik didino šiauliečių pranašumą (33:29), o Bryce‘o Douvier taškai leido įgyti rekordinę persvarą svečių komandai – 37:32.

Po pertraukos Marius Runkauskas tritaškiu įvedė lygybę (39:39), nuo šios minutės nė viena ekipa labiau viena nuo kitos neatitrūko. Atkakliausias buvo paskutinis ketvirtis. Po K.Mangaso metimo „Šiauliai“ įgijo 5 taškų persvarą (60:55), bet Giedrius Staniulis metimu iš po krepšio vėl švelnino rezultatą – 57:60.

Martynas Varnas ir Julius Kazakauskas apsikeitė metimais, o trapią persvarą šiauliečiai toliau saugojo. Baudos metimai bei K.Mangaso dvitaškis artino prie pergalės Antano Sireikos auklėtinius – 74:67.

G. Staniulis išlaikė viltį gyvą, pataikydamas likus 21 sek. (71:75), o nuo šiol šiauliečiams svarbios buvo baudos. A.Urbučio pramestas baudos metimas kainavo daug, nes tritaškį smeigęs J. Kazakauskas rėžė atsilikimą iki vos dviejų (76:78), tiesa, 4 sekundžių stebuklui neužteko.

Vien Marius Runkauskas pataikė 5 tritaškius iš 7, kuomet visa „Šiaulių“ komanda pridėjo tiek pat (5/20).

„Gargždai“: Marius Runkauskas 19 (5/7 trit.), Giedrius Staniulis 13 (6 atk. kam.), Julius Kazakauskas 12 (5 atk. kam.), Joshua Newkirkas (9 rez. perd.) ir Samuelis Thompsonas – po 10.

„Šiauliai“: Donatas Sabeckis 15 (9 rez. perd.), Martynas Varnas ir Kyle‘as Mangasas (5 atk. kam.) – po 13, Bryce‘as Douvier 10.