Graikijos sostinėje vykusiose rungtynėse viskas sprendėsi paskutinį kėlinį, per kurį Sergio Llullo tritaškiai galėjo anksčiau laiko palaidoti aikštės šeimininkų viltis, bet „Panathinaikos“ gelbėjo itin sėkmingai po krepšiu žaidęs A. Gudaitis.

Vėliau Pariso Lee du iš eilės tritaškiai leido išlyginti rezultatą, vis dėlto per lemiamas minutes Madrido komanda žaidė solidžiau. Net ir milžiniškas klaidų skaičius leido Los Blancos pirmauti, o tašką dvikovoje padėjo S. Llullo tritaškis likus žaisti minutę nulėmė rungtynių baigtį – sugrįžti aikštės šeimininkams jau nebepavyko.

Iš dviejų „Panathinaikos“ lietuvių geriau sekėsi A. Gudaičiui. Vidurio puolėjas per 17 min. pelnė 10 taškų (5/8 dvitaškiai, 0/1 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 11 naudingumo balų.

28 min. žaidusio M. Grigonio sąskaitoje 5 taškai (1/5 dvitaškiai, 1/9 tritaškiai), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir surinko -8 naudingumo balus.

PAO pralaimėjo kovą dėl kamuolių 34:49, o Madrido komandai laimėti nesutrukdė net 19 klaidų („Panathinaikos“ suklydo 8 kartus).

Panathinaikos“: Derrickas Williamsas 15, Parisas Lee 12, Artūras Gudaitis 10, Andrew Andrewsas 8, Georgios Papagiannis 6, Mateuszas Ponitka, Marius Grigonis ir Eleftherios Bochoridis po 5.

Real“: Walteris Tavareas 14, Džananas Musa 13, Gabrielis Deckas 9 (13 atk.k.), Fabienas Causeuras ir Mario Hezonja po 8.

Tiek „Panathinaikos“, tiek „Real“ vasarą pakeitė trenerius. Atėnų ekipą papildė 9 nauji žaidėjai, o „Real“ naujokų gretose – tik 4 žaidėjai, tarp kurių ir du itin svarbų vaidmenį Madrido komandoje turintys Džananas Musa ir Mario Hezonja.

Praėjusį sezoną „Panathinaikos“ baigė savo pasirodymą 13-oje vietoje, o „Real“ žaidė finale, kur pralaimėjo titulą apgynusiems Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkams.