Didesnę energiją aikštės šeimininkai ėmė rodyti nuo susitikimo pradžios (16:8), o skirtumas greitai tapo dviženklis po Eigirdo Žukausko tritaškio – 19:8.

Pirmąjį ketvirtį „Wolves“ baigė užtikrintai, o antrajame pratęsė tritaškių atakas – šįkart iš toli pataikė Hugo Invernizzi, o pražangą provokavęs Mindaugas Lukauskis stojo mesti trijų baudų – 35:14.

Utenos ekipos strategas Donaldas Kairys jau po dviejų kėlinių ant parketo galėjo mesti baltą rankšluostį – ekipas skyrė 22 taškai (50:28).

Per pirmąją rungtynių pusę „Wolves“ spėjo pelnyti jau pusšimtį taškų, o labiausiai prie to prisidėjo Ahmadas Caveras (12 tšk.) bei Regimantas Miniotas (8 tšk.). Tuo metu uteniškiams labai stigo Žygimanto Skučo indėlio, nes jis surinko -6 naudingumo balus. Pirmuoju smuiku iki tol grojo Justinas Alstonas (11 tšk., 4 atk. kam.).

R. Miniotas po didžiosios pertraukos toliau nesigailėjo varžovų (57:32), ant parketo vėl pasirodė ir anksčiau nepavojingai susižeidęs Eigirdas Žukauskas.

Utenos komandai trečiasis kėlinys puolime buvo geriausias, bet Martyno Gecevičiaus ir J. Alstono taip reikalingi taškai buvo kiek vėlyvi. Nepaisant pastangų, skirtumas tik didėjo (49:78).

Paskutinės 10 minučių tapo formalumu, kuris situacijos nebekeitė.

Dvikovą arenoje stebėjo virš 2000 sirgalių.

„Wolves“ gretose dviženkliu naudingumo balų skaičiumi pasižymėjo net septyni žaidėjai: Adas Juškevičius (13), Eigirdas Žukauskas (12), Ahmadas Caveras (14), Regimantas Miniotas (18), Marcosas Delia (17), Kristupas Žemaitis (15) ir Hugo Invernizzi (15).

„Wolves“: Regimantas Miniotas 15 (5 atk. kam.), Adas Juškevičius 14, Eigirdas Žukauskas (4/6 trit.) ir Ahmadas Caveras (6 rez. perd.) – po 12, Kristupas Žemaitis 10, Hugo Invernizzi 9.

„Uniclub Casino – Juventus“: Justinas Alstonas 17 (6 atk. kam.), Martynas Gecevičius 14, Jawunas Evansas 11 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Martynas Paliukėnas 10, Dovydas Romančenko 7.