Rungtynės prasidėjo gana lygiai. Mindaugas Girdžiūnas, kuris dar praeitą sezoną žaidė sostinėje, savo taiklia ranka padėjo išlaikyti nedidelį deficitą – 13:14. „Neptūnas“ trumpam buvo net išsiveržęs į priekį, bet paskutinės sekundės metimu vilniečius į priekį grąžino Margiris Normantas – 18:17.

Žygimantas Janavičius ir Mindaugas Girdžiūnas neleido „Neptūnui“ stipriai atsilikti (21:24), tiesa, „Rytas“ atsakė tritaškių lietumi – juos smeigė Elvaras Fridrikssonas, Tomas Lekūnas ir Gytis Radzevičius – 33:23. Galiausiai svečių deficitas po dviejų ketvirčių siekė 13 taškų ir situacija prastėjo – 27:40.

Po didžiosios pertraukos „Neptūno“ situacija negerėjo – „Rytas“ laikė kontrolę savo rankose – 44:27. Netrukus skirtumas tapo triuškinamas (66:40) ir nuo trečiojo kėlinio pabaigos nugalėtojas klausimų nebekėlė.

„Neptūnui“ šįkart jau padėjo Deividas Gailius, tiesa, jis nepelnė nė taško per 17 minučių.

Susitikimo pabaigoje ant parketo pasirodė „Neptūnui“ atstovaujantis Gediminas Leščiauskas – jam tai debiutas „Betsafe-LKL“. Per 2 minutes jis niekuo nepasižymėjo, išskyrus pražangą.

„Rytas“: Margiris Normantas 16, Marcusas Fosteris 12, Gytis Radzevičius 11, Elvaras Fridrikssonas (6 rez. perd.) ir Tomas Lekūnas – po 10, Adas Šimonis 9, Martynas Echodas 7 (11 atk. kam.) taškai.

„Neptūnas“: Austinas Wiley 12 (8 atk. kam.), Žygimantas Janavičius ir Nojus Mineikis (3/4 trit.) – po 11, Mindaugas Girdžiūnas ir Rokas Gustys – po 10 taškų.