Sevilijos krepšininkai su tituluotais varžovais apylygiai grūmėsi tik pirmus du kėlinius, o po pertraukos savo sąlygas diktavo Karališkasis klubas. Trečią ir ketvirtą kėlinius „Real“ laimėjo 58:34 ir be didenių problemų užsitikrino pergalę.

Nugalėtojams 21 tašką pelnė Džananas Musa. „Real“ naujokas taip pat atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius ir surinko 33 naudingumo balus. 17 taškų prie pergalės pridėjo Gabrielis Deckas, 14 – Vincentas Poirier, 13 – Guerschonas Yabusele

Sevilijos komandoje išsiskyrė 14 taškų pelnęs BJ Johnsonas.

Supertaurės finale „Real“ sekmadienį susitiks su Barselonos „Barcelona“ ir Badalonos „Joventut“ poros nugalėtoju.