Tai buvo vos trečioji argentiniečių pergalė per 13 rinktinių tarpusavio susitikimų Amerikos čempionato istorijoje.

Ketvirtajame kėlinyje JAV dar pirmavo 66:65, tačiau koncentracijos nepraradę argentiniečiai surengė spurtą 14:4, išsiveržė į priekį 79:70 ir likus minutei užsitikrino nugalėtojų vardą.

Argentinos komandoje pirmuoju smuiku griežė Gabrielis Deckas. Jis pelnė 30 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 31 naudingumo balą. Nicolas Laprovittola pridėjo 18 taškų, 6 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir du perimtus kamuolius.

JAV nacionalinėje ekipoje rezultatyviausias buvo Norrisas Cole'as – 18 taškų.

Argentinos rinktinė nuo baudų metimo linijos metė 29 kartus, o JAV – vos 10.

Argentiniečiai Amerikos čempionais paskutinį kartą yra tapę 2011 metais, o vicečempionų titulu tenkinosi 2015 ir 2017 metais.

Su Argentina finale susigrums turnyro šeimininkai brazilai, kurie sugebėjo sustabdyti vėlyvą Kanados rinktinės spurtą ir laimėti pusfinalį 86:76 (24:20, 20:14, 23:20, 19:22).

Nugalėtojams Leonardo Meindlas pelnė 19 taškų, Lucas Diasas – 14, Lucas Mariano ir Vitoras Benite – po 13. Kanados rinktinėje išsiskyrė Jahvonas Henry-Blairas – 24 taškai.