„Wolves“ mačą pradėjo užtikrintai. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai pelnė pirmuosius 10 taškų ir, susikrovę dviženklį pranašumą, jį išlaikė iki kėlinio pabaigos. Antrojo ketvirčio pradžioje vilkų vyr, treneris neliko patenkintas komandos gynyba ir turėjo prašyti minutės pertraukėlės.

Nors po jos estai pataikė tolimą metimą, sumažindami atsilikimą iki 7 taškų (38:31), „Wolves“ vėl ėmė didinti pranašumą ir kėlinio pabaigoje pirmavo jau 18 taškų persvara (54:36).

Po pertraukos abi komandos ėmė varžytis taškų lenktynėse ir kartu pelnė kone 60 taškų, tuo tarpu skirtumas išliko praktiškai nepakitęs.

Ketvirto kėlinio pradžioje vienas po kito dėl surinktų pražangų limito rungtynes anksčiau laiko baigė Tomas Lekūnas ir Vaidas Čepukaitis. Negalėdami šiuo metu pasigirti ilgu atsarginių žaidėjų suolu, „Wolves“ krepšininkai sumažino žaidimo tempą.

Arenoje susirinkę žiūrovai prašė 100-ojo komandos taško, tačiau per 2 likusias minutes vilkams surengti rezultatyvios atakos nepavyko. Pro šalį skriejo ir Regimanto Minioto tolimas metimas paskutinėmis mačo sekundėmis.

Šiose rungtynėse nežaidė išvakarėse čiurną pasitempęs Arnas Beručka, sirguliuojantis Tomas Pačėsas ir savo šalių rinktinėms atstovaujantys Kristupas Žemaitis, Eigirdas Žukauskas bei argentinietis Marcosas Delia.

„Wolves“ komandoje pasižymėjo: Adas Juškevičius 23 (13 rez. perd.), Ahmadas Caveras 19 (8 rez. perd.), Regimantas Miniotas 16 (8 atk. kam.), Mindaugas Lukauskis 12, Herkus Kumpys 9, Vaidas Čepukaitis 8, Tomas Lekūnas 5, Vitalijus Kozys 3, Hugo Invernizzi 2 taškai.

Pernu „Sadam“ gretose išsiskyrė 18 taškų pelnęs Mihkelis Kirvesas ir 17 taškų surinkęs Andre Walkeris.

Kitas pasiruošimo sezonui ciklo draugiškas rungtynes „Wolves“ žais rugsėjo 13 d. Panevėžyje su „Lietkabeliu“.