A grupėje Ispanijos (3-1) rinktinė 82:65 (27:17, 26:14, 14:17, 15:17) nugalėjo Juodkalnijos (2-2) nacionalinę komandą.

Jau antrajame kėlinyje ispanai buvo nutolę 42:22, o per likusį mačo laiką Sergio Scariolo kariauna iniciatyvos nepaleido.

Nugalėtojams Dario Brizuela pelnė 18 taškų. 14 taškų ir 13 atkovotų kamuolių prie pergalės pridėjo Willy Hernangomezas.

Kitose A grupės rungtynėse Turkijos rinktinė (3-1) 78:63 (20:6, 17:24, 22:17, 19:16) susitvarkė su Belgija (2-2).

Turkai pabėgo trečiajame kėlinyje, kai Alpereno Šenguno inicijuoto spurto 15:4 dėka pavyko atitrūkti 52:34.

Į priekį nugalėtojus vedęs A. Šengunas iš viso pelnė 24 taškus ir atkovojo 8 kamuolius. 16 taškų pridėjo Furkanas Korkmazas.

C grupėje pergalių sąskaitą atsidariusi Estijos (1-3) rinktinė 94:62 (24:18, 25:18, 29:17, 16:9) sutalžė Didžiosios Britanijos (0-4) nacionalinę komandą.

Estai kontroliavo žaidimą viso susitikimo metu, o negrįždamai atsiplėšė trečiajame kėlinyje, kai spurtavo 29:17 ir nutolo 78:53.

Rezultatyviausiai žaidė 20 taškų įmetęs Henri Drellas. Buvęs žalgirietis Siimas Sanderis Vene pridėjo 18 taškų. 15 taškų ir 8 atkovotus kamuolius surinko Maikas Kotsaras.

D grupėje nuo nesėkmės išsigelbėjusi Lenkijos (3-1) rinktinė 75:69 (19:20, 12:20, 17:15, 27:14) palaužė Nyderlandų (0-4) pasipriešinimą.

Trečiajame ketvirtyje lenkai turėjo dviženklį deficitą, tačiau rungtynių pabaigoje perlaužė rungtynes ir išplėšė pergalę. Lemiamus metimus pataikė Aleksandras Balcerowskis ir Michalas Sokolowskis.

Ant savo pečių lenkus tempę M. Sokolowskis ir A. Balcerowskis pelnė atitinkamai 24 ir 16 taškų.