Dvikovą sėkmingiau pradėjo kroatai (8:3), tačiau iniciatyvą perėmę graikai pirmą kėlinį laimėjo 24:16. Įpusėjus antram ketvirčiui graikai atitrūko net 40:21, tačiau kroatai rado priemonių sugrįžti į žaidimą.

Trečią ketvirtį (32:24) laimėję Damiro Mulaomerovičiaus auklėtiniai grąžino intrigą (60:62). Prieš lemiamą kėlinį graikai turėjo 8-ių taškų pranašumą (70:62).

Ketvirtame ketvirtyje komandas skyrė kovinis atstumas. Likus kiek daugiau nei 5 min. kroatai mažino deficitą iki 4-ių taškų, tačiau dvi sėkmingos graikų atakos leido Giannio Antetokounmpo vedamai komandai kiek atitrūkti (81:73).

Kroatai likus 2 min. vėl priartėjo (80:84), Dimitris Itoudis buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės.

Kroatai galėjo net išlyginti rezultatą, tačiau po nesėkmingos atakos neapsigynė nuo žvėriško Giannio dėjimo.

Jaleenas Smithas tritaškiu bandė sumažinti skirtumą iki minimumo, tačiau ir gynyboje G. Antetokunmpo privertė suošti tribūnas blokuotu metimu. Graikai surengė greitą ataką, dvitaškį su bauda pataikė Thanasis Antetokounmpo ir iš esmės dėjo tašką rungtynėse: graikų pergalė 89:85.

Giannis Antetokounmpo pelnė 27 taškus (9/20 dvit., 0/4 trit., 9/11 baud., 3 blokai, 2 perimti kamuoliai, 1 klaida), atkovojo 11 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir fiksavo 30 naudingumo balų.

NBA čempionas sulaukė solidžios pagalbos: Tyleris Dorsey pelnė net 27 taškus bei rinko 27 naudingumo balus.

Graikija: Giannis Antetokounmpo ir Tyleris Dorsey po 27, Dimitrios Agravanis 11, Kostas Sloukas ir Kostas Papanikolaou po 6 taškus.

Kroatija: Jaleenas Smithas 23 (5/7 trit.), Bojanas Bogdanovičius 19, Krunoslavas Simonas 18, Mario Hezonja 10 taškų.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Pirmose grupės rungtynėse Ukraina 90:61 sutriuškino Didžiosios Britanijos rinktinę.