Pašėlusiais siužeto vingiais pasižymėjusiose rungtynėse po 7 minučių 24:6 pirmavo bosniai, bet 17 minutę rezultatas jau buvo lygus 33:33, o po dviejų kėlinių 46:38 priekyje buvo prancūzai.

Tačiau trečiame kėlinyje Prancūzijos rinktinė sukrapštė vos 5 taškus, o Bosnijos ir Hercegovinos krepšininkai surinko 21, tad prieš ketvirtą kėlinį jų persvara siekė 8 taškus (59:51).

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus pusantros minutės šeimininkai pirmavo 76:71, bet prancūzai sugebėjo rezultatą išlyginti ir paskutinėmis akimirkomis išplėšti pratęsimą.

Pirmame pratęsime prancūzams dar kartą pavyko išsigelbėti, kai Rudy Gobertas dėjimu iš viršaus išlygino rezultatą 83:83.

Visgi antrojo pratęsimo pabaigoje bosniai pelnė penkis taškus be atsako ir galiausiai džiaugėsi pergale 96:90.

Nugalėtojų gretose žibėjo 21 tašką pelnęs Jusufas Nurkičius. Bosnių ekipos centras dar atkovojo 9 kamuolius ir pasižymėjo triuškinančiu dėjimu per prancūzą Vincentą Poirier.

18 taškų surinko Johnas Robersonas, 17 – Džananas Musa, 12 – Miralemas Halilovičius.

Prancūzams 24 taškus pelnė E.Fournieras, 16 pridėjo Guerschonas Yabusele, 11 – Thomasas Heurtelis, 10 – R.Gobertas.

Priminsime, kad kitose K grupės rungtynėse Lietuva (7/1) 90:73 nugalėjo Juodkalniją (5/3), o Vengrija (4/4) išvykoje 82:79 įveikė Čekijos rinktinę (3/5).

Lietuviai su prancūzais ir bosniais susitiks ir Europos čempionato B grupėje. Šioje grupėje taip pat žais Vokietijos, Vengrijos ir Slovėnijos rinktinės.

Kitose atrankos į 2023 m. pasaulio čempionatą rungtynėse L grupėje žaidžianti Ispanija (5/1)svečiuose 86:62 (17:24, 23:8, 28:18, 18:14) nugalėjo Nyderlandus (0/6).

Nugalėtojams 13 taškų pelnė Dario Brizuela, 11 pridėjo Lorenzo Brownas, po 10 – Usmanas Garuba ir Willy Hernangomezas.

Nyderlandams 16 taškų pelnė Jito Kokas.

Tuo metu taip pat L grupėje žaidžianti Italija (5/1) savo aikštėje 91:84 (25:19, 18:19, 23:28, 25:18) palaužė Sakartvelą (3/3).

Italams 21 tašką pelnė Simone Fontecchio, 17 pridėjo Danilo Gallinari.

Tiesa, pastarasis nebaigė rungtynių dėl kelio traumos. Kokio rimtumo tai sužeidimas, kol kas neaišku.

Sakartvelui 19 taškų pelnė Goga Bitadzė, 16 surinko Thaddusas McFaddenas, 12 – Giorgi Šermadini.