Pusfinalyje šeštadienį lietuviai žais su titula ginančia JAV rinktine, kuri 106:80 įveikė Serbiją.

Lietuvos rinktinė penktadienį pradėjo sėkmingiau (6:3), tačiau lenkai netrukus perėmė iniciatyvą ir pirmojo kėlinio pabaigoje jau pirmavo 10:7.

Savo žaidimą mūsų šalies septyniolikmečiai atrado antrame ketvirtyje, kai išlygino rezultatą ir trims tritaškiais iš eilės spurtavo 12:2. Įpusėjus dvikovai Lietuvos rinktinė pirmavo 36:24.

Po didžiosios pertraukos R. Bardausko auklėtiniai nemažino apsukų ir beveik po 5 minučių turėjo 22 taškų persvarą 49:27.

Prieš paskutinį kėlinį skirtumas tarp komandų tapo triuškinančiu - 29 taškai (60:31). Nugalėtojo klausimas jau buvo išspręstas anksčiau laiko.

Lietuvos rinktinė laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių kone dvigubai – 64:35.

Itin išsiskyrė ir komandų pataikymas nuo trijų taškų linijos. Lietuviai tritaškius metė 42,9 proc. (9/21), o lenkai – 14,3 proc. (4/28) taiklumu.

Lietuva: Vytautas Žygas 20, Justas Stonkus 12, Aleksas Bieliauskas 11, Petras Padegimas 9, Augustas Navickas 7, Danas Kazakevičius 6 (11 atk.k.), Nojus Kulieša ir Ernestas Matulevič po 3, Kritupas Kepežinskas 2, Nikas Stuknys, Deividas Žukauskas, Mantas Kočanas po 0.

Lenkija: Kajetanas Kuczawski 10, Janas Nowicki 8.

Be pralaimėjimų žengiantys lietuviai aštuntfinalyje 61:48 eliminavo Naujosios Zelandijos krepšininkus.

B grupėje jie užėmė pirmą vietą iškovoję visas tris pergales. Lietuviai pirmose rungtynėse 71:68 įveikė bendraamžius iš Ispanijos, antrose – 108:60 susitvarkė su Dominikos Respublika, o trečiose 73:63 nugalėjo japonus.