Po dviejų kėlinių šeimininkai turėjo 5 taškų persvarą (34:29), o trečiame kėlinyje vienu metu ispanai pirmavo 43:29. Tačiau Lietuvos krepšininkai nepasidavė, atsakė spurtu 17:0 ir baigiantis kėliniui išsiveržė į priekį 46:45.

Ketvirtame kėlinyje lietuviai išlaikė trapią kelių taškų persvarą.

Paskutinę rungtynių minutę lietuviai pasitiko pirmaudami 64:60. Ispanams nusprendus imtis pražangų taktikos, tris baudas realizavo Kristupas Kepežinskas, keturias pridėjo Justas Stonkus ir lietuviai šventė pergalę 71:68.

Nugalėtojams 24 taškus pelnė Plungės SRC atstovas J. Stonkus, 12 pridėjo Petras Padegimas, 10 – Aleksas Bieliauskas (abu iš Kauno KM „Žalgiris“).

Ispanijos rinktinei 15 taškų surinko 220 cm. ūgio vidurio puolėjas Aday Mara Gomezas, po 13 pelnė Izanas Almansa Perezas ir Sergio De Larrea Asenjo.

Lietuviai rungiasi čempionato B grupėje, kurioje mūsiškių be šeimininkų ispanų laukia dar akistatos su Dominikos Respublikos rinktine ir Japonijos septyniolikmečiais.

Iš viso čempionate rungtyniauja 16 nacionalinių komandų, tad visos keturios grupės ekipos nepaisant rezultatų pateks į aštunfinalio etapą, o jame teks varžytis su viena iš A grupės ekipų – Naująja Zelandija, Prancūzija, Serbija arba Kanada.

Atkrintamosios varžybos prasidės trečiadienį ir finišuos sekmadienį.

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Vykdomasis komitetas šiai rinktinei iškėlė tikslą būti tarp šešių geriausių planetos pirmenybių ekipų.