„Barcelona“ pirmoje rungtynių pusėje nesulaikė svečių puolimo: „Rea“ po dviejų kėlinių pirmavo 49:31.

Antrame ketvirtyje kraupią traumą patyrė „Real“ puolėjas Anthony Randolphas. Nelaimingas atsitikimas nutiko bandant perimti kamuolį iš Nikola Mirotičiaus.

Tačiau ši netektis neišmušė iš vėžių Madrido ekipos, kuri pasirūpino, kad prastos katalonų nuotaikos vyrautų ir prieš lemiamą kėlinį – „Barca“ atsiliko net 51:74.

Ketvirto kėlinio pabaigoje „Barcelona“ sumažino savo deficitą iki 10-ies taškų, tačiau išvengti nesėkmės nepavyko.

Rokas Jokubaitis žaidė 13 min., pelnė 8 taškus (2/2 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud. met.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir rinko 9 naudingumo balus.

Serijoje iki trijų pergalių „Real“ išsiveržė į priekį 1-0.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai prarado namų aikštės pranašumą. Antrosios rungtynės Barselonoje – birželio 15 dieną, trečiosios – jau Madride birželio 17-ą, jei reikės ketvirto mačo, šis vyks taip pat Madride.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 15, Nikola Mirotičius, Kyle'as Kuričius 12, Rolandas Šmitas (2/2 trit.) ir Rokas Jokubaitis po 8, Brandonas Daviesas 7 taškai.

„Real“: Gabrielis Deckas 18, Adamas Hanga 16 (6 rez. perd.), Fabienas Causeuras 15, Guerschonas Yabusele 11, Walteris Tavaresas ir Vincentas Poirier po 7 taškus.