Be infarktą patyrusio, bet jau iš ligoninės išleisto vyriausiojo trenerio Pablo Laso žaidusi „Real“ ekipa trečias serijos rungtynes laimėjo išvykoje – 85:77 (25:14, 16:22, 25:17, 19:24).

Rokas Giedraitis per 26 min. pralaimėjusiems pelnė 5 taškus (1/5 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius,

Tadas Sedekerskis aikštėje nepasirodė.

Rezultatyviausias „Baskonia“ gretose su 26 taškais buvo Wade'as Baldwinas.

„Real“ ekipai, kuri vertėsi be Sergio Lullo, 23 taškus surinko ir 12 kamuolių atkovojo Walteris Tavaresas.

18 taškų pridėjo Adamas Hanga, 17 – Gabrielis Deckas.

Madrido komandai vadovavo iš P. Laso trenerio vairą perėmęs jo asistentas Chusas Mateo, mačo pabaigoje, kai rezultatas jau buvo nulemtas, paprašęs Vitorijos publiką ir krepšininkus suerzinusios minutės pertraukėlės.

Kitame pusfinalyje žaidžia dvi Katalonijos regiono komandos – „Barcelona“ ir Badalonos „Joventut“. Po dviejų rungtynių rezultatas serijoje yra lygus – 1-1.