Pusfinalyje Katalonijos sostinės ekipos laukia Badalonos „Joventut“ ir „Tenerife“ poros nugalėtojai.

Las Pamo komanda pirmoje rungtynių dalyje turėjo iniciatyvą savo rankose ir po dviejų kėlinių pirmavo 46:41.

Po didžiosios pertraukos Š. Jasikevičiaus auklėtiniai ėmė atkakliau kabintis varžovams į atlapus, nepaisant to prasidėjus paskutiniam ketvirčiui aikštės šeimininkai skirtumą savo naudai padidino iki dviženklio – 76:66.

Katalonai surengė spurtą 2:12 ir išlygino rezultatą (78:78) likus žaisti 4 minutes. Iki pabaigos vyko kova taškas į tašką, o paskutinėmis sekundėmis pranašesni pasirodė katalonai.

Atrodė N. Mirotičius dviem taikliais baudų metimais priartino pergalę, tačiau likus žaisti 4 sek. tritaškį „įsūdė“ Dylanas Ennisas ir išlygino rezultatą 86:86.

Dvikovos didvyriu tapo Cory Higginsas, pataikęs dvitaškį ir atnešęs Barselonos ekipai pergalę.

Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 12 min. pelnė 7 taškus (1/1 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 8 naudingumo balus..

Barcelona“: Nikola Mirotičius 21 (29 naud.b.), Nicolas Laprovittola 17, Cory Higginsas 12, Brandonas Daviesas 10.

„Gran Canaria“: Dylanas Ennisas 26, Khalifa Diopas 15.