Šį sezoną Utenos „Juventus“ rungtyniavęs snaiperis pirmojo pusfinalio favorite vadina Stambulo „Anadolu Efes“. Pasak jo, Turkijos ekipa taip gerai kaip pernai neatrodo, bet žino, kas yra finalas, kaip jį reikia žaisti, ir turi geriausią Eurolygoje gynėjų tandemą.

„Bus įdomus pusfinalis, tikrai ne dvidešimties taškų (persvaros – red. past) rungtynės. Iki šiol turkai žaidė ne taip gerai kaip pernai, bet čia finalinis ketvertas, čia ir psichologija atsiranda, ir visi kiti žaidimai. „Efes“ turi du geriausius Eurolygos gynėjus, gal net vieną geriausių gynėjų tandemų Eurolygos istorijoje. Šitame pusfinalyje visko gali būti, bet faktas, kad nesustabdžius bent vieno iš jų, „Olympiakos“ šansai ryškiai mažėja“, – kalbėjo M. Gecevičius.

Graikijos komandoje gynėjas praleido du sezonus, abu kartus su ja kėlė Eurolygos čempionų taurę, tad sentimentų šiai komandai jaučia.

„Lyginti, kas buvo prieš dešimt metų ir dabar – sunku. „Olympiakos“ tikrai turi stiprių pusių, bet nėra pusfinalio favoritai. Vis dėlto jie – pakankamai stiprūs, kad kažką nuveiktų“, – Graikijos klubo šansus įvertino buvęs šios komandos narys, šią savaitę minėjęs 34-ą gimtadienį.

M. Gecevičius mano, kad antrasis pusfinalis – uoga ant torto.

„Madrido „Real“ yra žymiai geresnis nei buvo prieš mėnesį. Į finalo ketvertą komanda atvažiavo pakilime. Bet labai ilgai nelaimėjo prieš „Barcelona“. Aš palaikau „Barcą“. Jeigu viską protingai ir logiškai sudėliojus, jie turi daugiausiai šansų, jie yra viso turnyro favoritai“, – kalbėjo buvęs Lietuvos rinktinės gynėjas.

Martyno nuomone, didžiulį indėlį į „Barcelona“ žaidimą įneša Šarūnas Jasikevičius, savo kailiu ne kartą patyręs, kas yra finalo ketvertas.

„Pernai jam nepasisekė. Tačiau jis – vienas geriausių Europoje, finalo ketverte buvęs ir kaip žaidėjas, ir kaip treneris. Jis yra protingas, viską sudėlioja. Klausimų dėl jo sugebėjimų nėra. Jeigu laimi šiemet Eurolygą, Europoje nelabai jam ką yra veikti“, – kalbėjo M. Gecevičius.