Pirmajame serijos mače šansų neturėję „Šiaulių-7bet“ krepšininkai atsakomosiose rungtynėse namuose pasiekė saldų revanšą 84:72 (21:21, 31:14, 16:16, 16:21) ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1-1.

Antano Sireikos auklėtiniai laimėjo prieš „Rytą“ pirmą kartą šį sezoną – iki šiol buvo patirti penki pralaimėjimai. Giedriaus Žibėno kariauna pirmąjį pusfinalio serijos susitikimą sostinėje užtikrintai laimėjo 97:75. Trečiasis serijos mačas trečiadienį bus žaidžiamas Vilniuje.

„Betsafe-LKL“ čempionate „Rytas“ prieš Šiaulių komandą buvo laimėjęs net 34 kartus iš eilės. Į pirmąją pergalę nuo 2014 metų šiauliečius vedė 17 taškų pelnęs ir 5 kamuolius atkovojęs Donatas Sabeckis. Pralaimėtojams 23 taškus ir 6 atkovotus kamuolius surinko Arnas Butkevičius.

Sostinės komanda pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą 21:10, tačiau gera pradžia puse darbo netapo. Šiauliečiai spurtavo 11:0 ir dar iki ketvirčio galo išlygino rezultatą 21:21, o antrojo kėlinio starte ir persvėrė rezultatą savo naudai 24:21.

Netrukus „Šiauliai-7bet“ įgavo dar didesnį pagreitį: įspūdingą atkarpą net 38:7 laimėję šeimininkai antrojo kėlinio pabaigoje pradėjo varžovų triuškinimą 48:28. Įpusėjus susitikimui šiauliečiai pirmavo 52:35.

Po pertraukos Saulės miesto ekipa vadelių nepaleido ir prieš lemiamą ketvirtį išsaugojo apčiuopiamą persvarą 68:51. Prasidėjus ketvirtajam kėliniui Martynas Varnas atstatė 19 taškų skirtumą 70:51, tačiau svečių tai nepalaužė.

Paskutiniajame ketvirtyje „Rytas“ pakilo į lemiamą šturmą – po spurto 21:4 skirtumas per pusę kėlinio ištirpo iki 2 taškų (72:74). Vis dėlto lemiamu metu itin svarbius dvitaškius pataikę Arminas Urbutis ir Donatas Sabeckis išsaugojo pergalę „Šiauliams-7bet“.

„Šiauliai-7bet“: Donatas Sabeckis 17 (5 atk. kam.), Isaiah Armwoodas 15, Issufas Sanonas 11, Martynas Varnas 10, Jonathanas Elmore'as (5 rez. perd.), Arminas Urbutis (6 atk. kam.) ir Paulius Danusevičius (6 atk. kam.) po 8.

„Rytas“: Arnas Butkevičius 23 (6 atk. kam.), Gytis Radzevičius 12 (7 atk. kam.), Jarvisas Williamsas ir Ivanas Buva po 8, Margiris Normantas 7, Kenny Smithas 6 (8 rez. perd.).