Penktadienio dvikova nebuvo tokia vienpusiška kaip galutinis rezultatas, apie ką bylojo ir šeimininkų treneriui Giedriui Žibėnui skirta techninė pražanga.

Geriau susitikimą pradėję alytiškiai laikėsi priekyje pusantro kėlinio, tačiau vėliau visiškai prasmego „Ryto“ gynyboje.

Vilniečiai spurtavo 20:2, o paskutiniame kėlinyje jau triuškino varžovus, kuriems per 40 min. leido atlikti vos 4 rezultatyvius perdavimus, 30 taškų skirtumu.

Abiejų ekipų treneriai mačo pabaigoje leido pasireikšti mažiau rungtyniaujantiems atsarginiams.

Kovą „po lenta“ šeimininkai laimėjo 41:25.

Papildomo galvos skausmo Ramūnui Cvirkai sukels Dylano Frye ir Joshua Newkirko žaidimo laiką apribojusios sveikatos problemos.

Ketvirtas ir galbūt lemiamas „Betsafe-LKL“ ketvirtfinalio mačas Alytuje vyks sekmadienį.

„Rytas“: Ivanas Buva 18, Kennethas Smithas 12 (4/6 trit.), Tanneris Leissneris 10 (6 atk. kam.), Jarvisas Williamsas (6 atk. kam.) ir Arnas Butkevičius (5 atk. kam.) – po 9.

„Dzūkija“: Martynas Zigmantavičius 14, Aleksandaras Aranitovičius 12 (2/6 trit., 5 atk. kam.), Justas Furmanavičius 10, Joshua Newkirkas 6.