Svečiai laimėjo visus kėlinius, o įtikinamą pranašumą susikrovė lemiamame kėlinyje.

Prieš jį šeimininkai atsiliko 56:63. Ketvirto kėlinio pradžioje Bursos klubas atitrūko dviženkle persvara ir atgal nebesižvalgė. Įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė 19-a taškų ir likusios kelios minutės tebuvo formalumas.

Finale Bursos klubas susitiks su Bolonijos „Virtus“ ir „Valencia“ poros nugalėtoju. Šios ekipos pusfinalyje susitiks trečiadienį vakare Ispanijoje.

Finalas – gegužės 11 dieną.

„MoraBanc“: Oriol Pauli 16 (9 atkov. kam.), Davidas Jalinekas ir Drew Crawfordas po 11, Clevin Hannah 9 taškai.

„Bursaspor“: Andrew Andrewsas 20, Onuralpas Bitimas 18, Derek Needham 13, David Dudzinski 12, Kevarrius Hayes 11 taškų.

Įdomu tai, jog Bursos klubas reguliariajame sezone B grupėje užėmė tik 7-ą vietą, iškovojo 8 pergales ir patyrė 10 pralaimėjimų.

Aštuntfinalyje „Bursaspor“ 103:95 įveikė Belgrado „Partizan“, ketvirtfinalyje 85:83 palaužė Liublianos „Olimpija“ ekipą.